crosssearch

Kostarika - výlet do ráje

Poznávací zájezdy, Kostarika

San Jose - NP Tortuguero - Cerro Chato - vulkán Arenal - Baldi - vulkán Poás - SP La Paz - NP Manuel Antonio - pláže Pacifiku

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

Odlet z Prahy do San Jose. Po příletu a uvítání průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

2.den:

Dopoledne Vás čeká okružní prohlídka San Jose, během které kromě shlédnutých pamětihodností, městských parků a Muzea zlata předkolumbovských kultur poznáte, že na ulicích je bezpečno a místní lidé jsou přátelští a přívětiví. Odpoledne je vyhrazeno Vaší relaxaci a aklimatizaci u hotelového bazénu.

3.den:

Časně odjezd na vrchol vulkánu Irazu. Prohlídka vrcholového kráteru činného vulkánu, odkud je za jasného počasí vidět pobřeží Pacifiku i Atlantiku! Cestou zpět si prohlédnete pitoreskní městečko Cartago a navštívíte Lankester Gardens – orchidejové zahrady se stovkami druhů orchidejí a jiných druhů květin. Návrat do hotelu odpoledne.

4.den:

Celodenní výlet do národního parku Tortuguero – domova obřích želv. První zastávkou je banánová plantáž, kde budete seznámeni s pěstováním a způsobem sklizně těchto plodů. Po příjezdu do blízkosti parku přesednete na loď a absolvujete výlet spletí říčních ramen karibského lužního pralesa. Během návštěvy městečka Tortuguero budete mít možnost se setkat s místními domorodými obyvateli. Návrat do hotelu v pozdních hodinách.

5.den:

Ráno odjezd do oblasti vulkánu Arenal. Cestou budete obdivovat neuvěřitelnou pestrost rostlin a květů mlžného pralesa vnitrozemí Kostariky. Po příjezdu a ubytování v blízkosti nejčinnějšího vulkánu Kostariky následuje průjezd pralesy v těsném sousedství a pozorování nosálů, několika druhů opic, pestrých ptáků… Po návštěvě jezera Arenal Vás čeká návštěva horkých pramenů a lázní Tabacon, kde Vás čeká několikahodinová rajská pohoda – ponořeni v některém z horkých minerálních potoků uprostřed tropického pralesa budete až do soumraku sledovat hejna papoušků a tukanů nad hlavou, a naslouchat občasnému hřmění nedalekého vulkánu… Po návratu do Vašeho hotelu úžasná podívaná pokračuje – za noci je nejlépe vidět, jak vulkán neustále chrlí z vrcholu lávu, která se jako několik rudých řek řítí do údolí…

6.den:

Celodenní volno v tropickém prostředí hotelové zahrady s jedinečnou kulisou vulkánu?!! Celodenní relaxace u bazénu, či možnost fakultativního výletu do Caňo Negro – rezervace na hranici s Nicaraguou s lodním výletem za flórou a faunou lužního pralesa

7.den:

Přejezd do hotelového resortu Punta Leona na březích Pacifiku.Nejprve však navštívíme tropický národní park Carara, kde se během vycházky po trailu do pralesa pokusíme zahlédnout zdejšího nejvyhledávanějšího opeřence - rudého papouška druhu Scarlet Macaw. Kromě těchto ptáků zde ve větvích pralesa žije několik set ptačích druhů, jejichž pozorování propadne každý...Po příjezdu do hotelu volno k relaxaci u hotelového bazénu nebo možnost koupání na mořské pláži. Ubytování v bungalovech situovaných ve vysokém tropickém pralese a několik minut vzdálených od pláží.

8.den:

Celodenní výlet do NP Manuel Antonio.Kromě trailu do přímořského pralesa s dalším pozorováním zvířat a ptáků očekávejte perfektní koupání na krásné mořské pláži.Návrat do hotelu v odpoledních hodinách.

9.den:

Čěká v8s několik pobytových dnů plných slunce, koupání v moři či hotelových bazénech.a samozřejmě také pozorování opic, ptáků a pralesních živočichů ve Vašem okolí. Na místě Vám také nabídneme několik možných výletů a aktivit pro zpestření Vašeho pobytu.

10.den:

Volný den v areálu resortu.

11.den:

Volný den v areálu resortu.

12.den:

Volný den v areálu resortu.

13.den:

Transfer na letiště a odlet do Prahy. Fakultativně odjezd k prodloužení pobytu na plážích Pacifiku.

14.den:

Přílet do Prahy Váš krásný zájezd ukončí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000