crosssearch

Kostarika San José Np Tortugero Arenal Volcano Monteverde Guanacaste San José

Poznávací zájezdy, Kostarika

Odlet Praha/Vídeň.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den

odlet Praha/Vídeň.

2. den

přílet San José, uvítání na letišti místním delegátem, transfer do hotelu Parque del Lago 4*, ubytování, odpoledne volný program.

3. den

brzy ráno odjezd z hotelu do přístavu Siquirres nebo Matina v oblasti národního parku Tortugero, během cesty zastávka na snídani, nástup na loď, kde začíná dvouhodinová projížďka po přírodních kanálech obklopených tropickou vegetací - nachází se zde mnoho endemických druhů rostlin a ptáků. Následný transfer do Pachira Lodge 4*, ubytování a oběd, odpoledne možnost návštěvy vesnice Tortugero na pobřeží Karibského moře, večeře.

4. den

snídaně, pokračování prohlídky v NP Tortugero do odlehlejších kanálů za pozorováním místní fauny a flóry. Během programu oběd. Od července do září možnost fakultativního večerního výletu za pozorováním kladení vajec velkých mořských želv na jedné z písčitých pláží. Návrat do Pachira Lodge 4*, večeře.

5. den

snídaně, transfer lodí zpět do přístavu Siquirres nebo Matina, následný transfer do sopečné oblasti k vulkánu Arenal, cestou zastávka na oběd v jedné z místních restaurací, ubytování v hotelu Arenal Paraiso 4*.

6. den

snídaně, dopoledne volný program s možností jízdy na koních, kolech či návštěvu jeskyní Venado. Odpoledne výlet k sopce Arenal a jejího okolí, následná návštěva Tabacon Hot Spring Resort s večeří, následný návrat do hotelu Arenal Paraiso 4*.

7. den

snídaně, odjezd do oblasti Monteverde, ubytování v hotelu Fonda Vela 4*.

8. den

snídaně, celodenní volno v oblasti Monteverde s možností fakultativních výletů - jízdy na koních, Monteverde Cloud Forest Reserve Tour, Santa Elena Cloud Forest, Sky Walk a další, ubytování v hotelu Fonda Vela 4*.

9. den

snídaně, návrat zpět do San José, ubytování v hotelu Parque del Lago 4*, nocleh.

10. den

snídaně, transfer na letiště k odletu, přílet Praha/Vídeň.

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 2 osob.

POZNÁMKA

možnost prodloužení programu v některém z hotelů na západním pobřeží v oblasti Guanacaste - Paradisus Playa Conchal 5*, Barcelo Tambor Beach 5* nebo Barcelo Langosta Beach 4*. Kalkulaci s prodlouženým programem zajistíme na vyžádání.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000