crosssearch

Velké safari s pobytem u moře

Poznávací zájezdy, Keňa

NAIROBI | AMBOSELI | TSAVO WEST | TSAVO EAST | MOMBASA

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

NAIROBI | AMBOSELI | TSAVO WEST | TSAVO EAST | MOMBASA

Popis programu

1. den: odlet Praha i Vídeň.
2. den: přílet Nairobi, transfer do hotelu The Panafric 4* se snídaní.
3. den: (S, O, V) snídaně formou bufetu a následná krátká okružní jízda Nairobi, oběd ve vyhlášené restauraci The Carnivore známé pro pokrmy z krokodýlů, pštrosů nebo velbloudů. Následný transfer do NP Amboseli 285 km/4 hod., ubytování a večeře Satao Elerai Camp 5*.
4. den: (S, O, V) snídaně formou bufetu, odjezd na safari do NP Amboseli s výhledem na majestátní Kilimandžáro v pozadí. Sledování zvěře. Oběd v Amboseli Serena Lodge. Odjezd do NP Tsavo West 120 km/2 hod. se safari po cestě. Ubytování a večeře Severin Safari Camp 5*.
5. den: (S, O, V) brzké ranní safari. Snídaně ve Finch Hattons Camp a následné dopolední safari s návštěvou pramenů Mzima. Oběd. Přejezd do NP Tsavo East 195 km/3 hod. se safari po cestě. Ubytování a večeře v Satao Camp 4*.
6. den: (S, O, V) brzké ranní safari před snídaní. Dopolední safari se sledováním zvířat. Oběd v Satao Camp. Následný přesun do Mombasy a transfer do hotelu Leopard Beach 4* přímo na bílé písečné pláži.
7. den-9. den: (S, V) individuální volno v hotelu Leopard Beach 4* na pláži s polopenzí, možnost fakultativních výletů.
10. den: (S) individuální volno, transfer na letiště Mombasa a odlet Praha i Vídeň.
11. den: přílet Praha i Vídeň.

Poznámka

TSAVO WEST, národní park - oblast plná divokých zvířat a přírodních útvarů. Výborné místo k pozorování hrochů koupajících se v pramenech Mzima, kočkovitých šelem, krokodýlů, zeber či nosorožců, nebo k pěším túrám k vulkanickým kráterům a projížďkám na koni.
TSAVO EAST, národní park - nejstarší a největší přírodní park v Keni, plný buší, savan a lesů. Místo doporučované k fotografování přírodních scenérií, obzvlášť díky Mudanda Rock a Yatta Plateau, největším lávovým útvarům na světě.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000