crosssearch

The best of Kenya - Safari a relax u moře

Poznávací zájezdy, Keňa

Moderní hotelový komplex na jižním pobřeží u pláže Diani, která má bílý jemný písek. Je to pouhých 35 km od Mombasy. Posazený v tropické zahradě plné palem je oázou klidu a pohody.Nairobi. Nabízí příjemné ubytování v luxusních stanech.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

SOUTHERN PALMS BEACH RESORT 4* (hotel)

Moderní hotelový komplex na jižním pobřeží u pláže Diani, která má bílý jemný písek. Je to pouhých 35 km od Mombasy. Posazený v tropické zahradě plné palem je oázou klidu a pohody.
Vybavení hotelu
Hotel má čtyři restaurace:
Hlavní restauraci, kde je servírována snídaně a každý večer má jinou tématiku. Manyatta zde můžete povečeřet na terase u bazénu speciality z ryb a různé druhy mas.
Boriti Snach Bar (a la carte) restaurace otevřena během dne, nabízí různé druhy občerstvení a svačinek.
La Via Romana italská restaurace, otevřená jen na večeře
El Nomad Lebanese Restaurant bar otevřený po celý večer
Dále má hotel 5 barů, z nichž některé fungují 24 hodin denně.
Další vybavení hotelu je:recepce se směnárnou, diskotéka, 2 bazény (jeden s jacuzzi), lehátka a slunečníky u bazénu, volejbal na pláži, lékař, obchod se suvenýry, taxi 24-hodin k dispozici, 24- hodinový servis na pokoj, kadeřnictví, masáže,

Ubytování:
Hotel nabízí účelně vybavené dvoulůžkové pokoje v celkem 8 blocích, všechny s možností přistýlky. Pokoje jsou samozřejmě klimatizovány, mají vlastní koupelnou se soc. zařízením. Jsou vybaveny dřevěným nábytkem. Každý pokoj má také balkon nebo terasu s výhledem do zahrady a na bazén. Za příplatek a na vyžádání je možný také výhled na moře.
K vybavení pokoje patří: trezor, fén na vlasy, klimatizace, mini chladnička na vyžádání
typy pokojů:
STANDARD sprcha, WC, fén, TV/DVD, telefon, minibar, kávovar, klimatizace, trezor, balkon nebo terasa, výhled na bazén a do zahrady
OCEAN FRONT - sprcha, WC, fén, TV/DVD, telefon, minibar, kávovar, klimatizace, trezor, balkon nebo terasa, výhled na bazén a do zahrady (za příplatek na moře), tyto pokoje leží přímo u pláže výhled na moře

Sport a zábava
potápěčská škola, vodní sporty, plážový volejbal, rybolov, šnorchlování, tenis, volejbal, fitness centrum, katamarány, výlety za pozorováním ptáků, animační programy, místní africká hudba hrající v restauraci při večeři, pořádají se beach party

Vybavení:
zahrada, směnárna, slunečníky a lehátka, restaurace, recepce, jacuzzi, diskotéka, bazén, bar

Sport v místě:
vodní sporty, tenis, stolní tenis, squash, fitness, bazén, aerobic vodní

FLAMINGO HILL CAMP (kemp)

Flamingo Hill Camp se nachází hned u vstupu do národního parku Lake Nakuru, a asi 2 hodiny jízdy od Nairobi. Nabízí příjemné ubytování v luxusních stanech.

Ubytování:
25 luxusních stanů, které jsou vybaveny nábytkem a vyzdobeny dřevěnými prvky tak, aby poskytovaly maximální komfort. Všechny stany mají moskitiéru, WC, sprchu, teplou vodu, psací stůl, terasu s posezením, zásuvky na 240 V.

Vybavení hotelu:
Hotelová restuarace má kapacitu 80 osob. Snídaně a oběd jsou podávány formou bufetu. Večeře je podávána ve stylu bufetu nebo výběrem z menu.

Snídaně od 6.00-9:30 hod
oběd 12.30 - 14.30 hod
večeře 19.00 - 21.30 hod

Dále je zde k dispozici bar, salonek, recepce, obchůdek se suvenýryk, je možno objednat si masáž. Prádelna funguje 24 hodin denně. Je zde možné pořádat konference a obchodní setkání.

Vybavení:
směnárna, salonky, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, masáže, hotelový trezor, bar

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000