crosssearch

Samburu a Masai Mara: stylově a autenticky

Poznávací zájezdy, Keňa

Saruni je luxusní camp nacházející se v národním parku Masa Mara, na části území vlastněné samotnými Masaji. Kemp nabízí nové pojetí safari: skutečné africké dobrodružství vycházející ze zkušeností masajských válečníků spojené s vysokým standardem poskytovaných služeb a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

SARUNI MARA CAMP 5* (kemp)

Poloha
Saruni je luxusní camp nacházející se v národním parku Masa Mara, na části území vlastněné samotnými Masaji. Kemp nabízí nové pojetí safari: skutečné africké dobrodružství vycházející ze zkušeností masajských válečníků spojené s vysokým standardem poskytovaných služeb a komfortem.
V kempu je ubytování maximálně pro 14 osob. Ubytovat se můžete v jedné ze šesti vilek - každá má svůj individuální ráz díky pečlivě zvolenému vybavení a dekoracím. Samozřejmostí každé vilky je velká koupelna a doopravdy rozlehlá veranda, na které můžete například se skleničkou lahodného drinku rozjímat nad zážitky uplynulého dne. Přirozenou součástí jsou úchvatné výhledy do přilehlých savan.
Kemp má vlastní spa a hosté si tak mohou vybrat z několika procedur.

Vybavení a služby
safari, noční safari, výlet do buše s průvodcem, piknik v buši, kulturní program, knihovna, prádelna.

Saruni Mara Camp odpovídá nárokům moderního stylu safari, tzv. Glamour Camping = glampingu.

Více o glampingu zde

SARUNI SAMBURU 5* (hotel)

Saruni Samburu navazuje na velmi úspěšný projekt Saruni Mara. Využívá všech zkušeností s provozem luxusního kempu.

6 prostorných, plně vybavených stanů poskytuje vynikající zázemí pro safari. K pohodlí a odpočinku mezi výlety za zvířaty slouží i bazén, restaurace a lázně. Kemp je napojen na Lewa Wildlife Conservancy Northern Kenya, organizaci, jejímž cílem je propagace a pomoc rezervacím na severu Keni.
Samburu patří k rezervacím, které nejsou přelidněné - můžete tu zažít pocit exklusivního setkání se zvířaty. Je zde možné i noční safari, pěší safari a další privátní aktivity, které v jiných parcích nejsou možné.
V Saruni myslí také na děti. Ubytujte se v jedné ze dvou rodinných vil a dopřejte svým potomkům možnost být chvíli africkým bojovníkem - nejen oni, ale vy se naučíte základním dovednostem pro dobrou orientaci v bushi a stopování zvěře.

vybavení kempu:
V kempu je k dispozici hostům bazén, bar, restaurace, recepce, masáže

Více o glampingu zde

Vybavení:
venkovní posezení, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, nosič zavazadel, masáže, hotelový trezor, bazén, bar

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000