crosssearch

Safari - Vzpomínky Na Afriku

Poznávací zájezdy, Keňa

7 denní safari spojené s pobytem u moře ve Watamu Praha -Mombasa Watamu Národní park Tsavo West Národní park Amboseli Národní park Lake Nakuru Národní park Maasai Mara Watamu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu

7 denní safari spojené s pobytem u moře ve Watamu

  • Praha -Mombasa
  • Watamu
  • Národní park Tsavo West
  • Národní park Amboseli
  • Národní park Lake Nakuru
  • Národní park Maasai Mara
  • Watamu
  • Mombasa - Praha

Den 1. Praha – Mombasa

Odlet do Mombasy přímým charterovým letem přes Budapešť s technickým mezipřistáním v Hurghadě. Transfer do Watamu a ubytování v hotelu Ndovu Beach Village **** s programem All Inclusive. Nocleh.

Den 2. Watamu hotel Ndovu Beach Village

Volno v hotelu s programem All Inclusive. Odpočinek a individuální aktivity.

Den 3. Národní park Tsavo West

Odjezd z hotelu do Národního parku Tsavo. Tento velmi oblíbený park se snadným přístupem od pobřeží je největší přírodní rezervací v Keni. Byl založen v roce 1948 a rozprostírá se na ploše 21 812 km2. Je rozdělen na východní a západní část, které jsou od sebe odděleny silnicí spojující Nairobi a Mombasu. Kolem poledne příjezd na ubytování v lodge a oběd. V odpoledních hodinách odjezd na obhlídku parku, kde můžete spatřit stáda slonů, lvy, bůvoly, hrochy, žirafy nebo zebry. Ve večerních hodinách návrat na ubytování, večeře a nocleh.

Den 4. Národní park Amboseli

V brzkých ranních hodinách odjezd na obhlídku zvěře při rozednění. Návrat do lodge na snídani. Odjezd do Národního parku Amboseli, který leží severozápadně od Kilimandžára, na hranici s Tanzánií. Park má plochu 392 km2 a je součástí mnohem většího ekosystému Amboseli o rozloze 3000 km2. Rezervace je tvořena otevřenými pláněmi, akáciovými lesy, trnitými bušemi, močály a bažinami a na jejím území se nachází i část plochy ledovcového jezera. Hlavní atrakcí Amboseli jsou velká stáda slonů, která lze pozorovat na pozadí úchvatné siluety nejvyšší hory Afriky - Kilimandžára. Příjezd do kempu na oběd, ubytování. Po obědě projížďka po safari s pozorováním zvěře. Návrat do kempu na večeři, nocleh.

Den 5. Národní park Amboseli

V brzkých ranních hodinách odjezd na obhlídku zvěře při rozednění. Návrat do lodge na snídani. Dopoledne volný program s odpočinkem, po obědě odjezd na safari. Po návratu na ubytování, večeře a nocleh.

Den 6. Národní park Lake Nakuru

Po snídani odjezd do Nairobi. Po obědě Nairobi pokračování cesty do Národního parku Lake Nakuru. Tento park, byl založen v roce 1968 a v 70. letech k němu byla připojena jeho nynější severní část. Rezervace je tvořena mělkým alkalickým jezerem o rozloze 62 km2 obklopeným vzrostlými stromy, travnatými pláněmi, porosty akácií a skalnatými útesy. Zdejší hlavní návštěvnickou atrakcí jsou nosorožci, početné skupiny plameňáků a dalších asi 450 druhů vodního ptactva. Příjezd do parku ve večerních hodinách, ubytování v lodgi, nocleh.

Den 7. Národní park Maasai Mara

V brzkých ranních hodinách odjezd na obhlídku zvěře při rozednění. Návrat do lodge na snídani. Po snídani odjezd do Národní rezervace Maasai Mara, která se nachází na jihozápadě země asi 390 km od Nairobi. Park, tvořený travnatými pláněmi, malými kopečky a řekou Mara s hrochy je známý hlavně svou každoroční migrací obrovských stád pakoňů, zeber a antilop. Kolem poledne příjezd do lodge, ubytování a oběd. V odpoledních hodinách odjezd za pozorováním zvěře. Návrat do lodge, večeře a nocleh.

Den 8. Národní park Maasai Mara

V brzkých ranních hodinách odjezd na obhlídku zvěře při rozednění. Návrat do lodge na snídani. Dopoledne volný program s odpočinkem, po obědě odjezd na safari. Po návratu na ubytování, večeře a nocleh.

Den 9. Nairobi – Mombasa

Po snídani odjezd do Nairobi. Po obědě v Nairobi transfer na letiště pro odlet do Mombasy. Po příletu do Mombasy odjezd na ubytování ve Watamu.

Den 10.–11. Watamu hotel Ndovu Beach Village

Dny volna v hotelu s programem All Inclusive. Odpočinek a individuální aktivity.

Den 12. Mombasa – Praha

U končení pobytu a transfer na letiště k odletu z Mombasy zpět do ČR charterovým letem.

Změna programu vyhrazena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000