crosssearch

Safari pro začátečníky - Amboseli a Masai Mara s průvodcem

Poznávací zájezdy, Keňa

Lodge se nachází 206 km jižně od rovníku na východní hranici národní rezervace Masai Mara v jihozápadní Keni, cca 2 km od brány Ololaimutia. Vzdálenost od Nairobi je cca 5 hodin autem. Možná je i letecká doprava, na letiště Keekorok.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

MARA SOPA LODGE 4* (hotel)

Poloha
Lodge se nachází 206 km jižně od rovníku na východní hranici národní rezervace Masai Mara v jihozápadní Keni, cca 2 km od brány Ololaimutia.
Vzdálenost od Nairobi je cca 5 hodin autem.
Možná je i letecká doprava, na letiště Keekorok.
Hotel se nachází ve výšce před 2000 m n mořem a díky tomu je zde velmi zdravé a příjemné klima.
Ubytování
V lodge je celkem 77 pokojů, 12 suitů a 1 prezidentský suite, všechny bungalovy jsou mají typický kruhový půdorys (rondavels) a oddělené sociální zařízení se sprchou, WC a fénem. Každá pokoj má terasu s nádhernými výhledy na údolí kde mohou hosté relaxovat, pozorovat ptáky a divokou zvěř. V každém pokoji je minibar.
Vybavení a služby
Recepce, restaurace, obchod se suvenýry, sladkovodní bazén, vlastní generátor, TV, telefon, video.

Vybavení:
restaurace, recepce, bazén, bar

LAKE NAKURU LODGE 4* (hotel)

Poloha
Lake Nakuru Lodge je postaven v srdci překrásné přírody Keňského národního parku Lake Nakuru, jen dvě hodiny jízdy od Nairobi.

Ubytování
Lodge se skládá ze 68 pokojů, suitů nebo bungalovů. Budovy jsou rozprostřeny v zahradě kolem hlavní budovy. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, telefonem, sejfem, verandou a moskitiérou.

Služby a ubytování
Restaurace, bar, babeque v buši, bazén, salon krásy, prádelna/čistírna, konferenční zařízení, obchod se suvenýry, směnárna a hlídání dětí, safari, pozorování ptactva, jízda na koních, večerní představení

Vybavení:
zahrada, směnárna, restaurace, prodejna suvenýrů, prádelna, konferenční místnost, hlídání dětí, gril, čistírna, bazén

Sport v místě:
jízda na koni, bazén

Sport v okolí:
safari

OL TUKAI LODGE 4* (hotel)

Ol Tukai Lodge je jedním z nejlepších míst na světě, odkud můžete pozorovat slona na pozadí s nejvyšší africkou horou Kilimandžárem. Spisovatelé nazvali Ol Tukai a národní park Amboseli jako domov bohů. Těm se odsud nabízí jedinečný pohled: za rozbřesku vystupuje slunce z úpatí nejvyšší africké hory, jejíž vrcholek pokrývá bílá sněhová čepice...

Ol Tukai se nachází uprostřed národního parku Amboseli. Je zde 80 pokojů, všechny s krásným výhledem do krajiny. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, terasou a trezorem.
Restaurace má terasu, odkud můžete pozorovat zvěř v blízkosti lodže. V lodži je hostům k dispozici bazén, 2 bary a obchod se suvenýry.

Vybavení:
restaurace, recepce, obchůdky, hotelový trezor, bazén, bar

Sport v místě:
safari, bazén

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000