crosssearch

Safari - Po stopách antilop

Poznávací zájezdy, Keňa

4 denní safari spojené s pobytem u moře v Malindi Praha - Mombasa - Malindi - Národní park Tsavo West - Národní park Amboseli - Národní park Tsavo East - Malindi - Mombasa - Praha

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu

4 denní safari spojené s pobytem u moře v Malindi
Praha - Mombasa - Malindi - Národní park Tsavo West - Národní park Amboseli - Národní park Tsavo East - Malindi - Mombasa - Praha

PROGRAM OKRUHU

1.den Praha - Mombasa
Odlet do Mombasy přímým charterovým letem přes Zanzibar s technickým mezipřistáním v Hurghadě. Transfer do Malindi a ubytování v hotelu Coral Key **** s programem All Inclusive.

2. den Malindi - Coral Key
Volný den pro individuální aktivity.

3. den Tsavo West
Brzy ráno odjezd z Malindi směrem na Kilifi přes Mariakani a Palm Valley do NP Tsavo West, kam vstoupíte branou Tsavo River. Tento park se nachází na jihovýchodě Keni,240 km od Nairobi podél západní strany silnice spojující Mombasu a Nairobi. Rozkládá se na ploše 9 065 km2 a tvoří ho otevřená travnatá savana charakteristická výrazně kopcovitou krajinou sopečného původu a bohatou vegetací. V parku můžete spatřit zebry, žirafy, lvy, slony, antilopy, buvoly, levharty a mnoho dalších druhů divoké zvěře. Po safari ubytování v lodgi Rhino Valley, oběd. Poté následuje odpolední safari. Návrat zpět do lodge, večeře a nocleh.

4. den Tsavo West - Amboseli
Brzy ráno budíček, snídaně a odjezd k pramenům Mzima Springs, oblíbenými lovišti krokodýlů a hrochů. V těchto místech byla pod vodou zřízena speciální observatoř, aby návštěvníci mohli detailně pozorovat podvodní říční svět. Prameny jsou hlavním zdrojem pitné vody pro Mombasu a dlouhá potrubí ji vedou až na pobřeží. Poté se vydáte směrem k NP Amboseli. Příjezd do kempu Kibo, oběd. Odpolední projížďka parkem, při které se budete moci kochat pohledem na divokou zvěř a nádhernými scenériemi s horou Kilimandžáro vystupující v pozadí. Zpět do kempu se vrátíte na večeři.

5. den Amboseli - Tsavo East
Brzy ráno snídaně a odjezd z kempu na safari po NP Amboseli. Dále budete pokračovat do NP Tsavo East, po cestě oběd ve Voi Wildlife. Po odpoledním safari ubytování v kempu Buff alo. Dostane se vám přivítání v podobě koktejlu servírovaného u ohniště pod hvězdnou oblohou. Po večeři se můžete těšit na noční safari.

6. den Tsavo East - Malindi
Po snídani se vydáte prozkoumat NP Tsavo East tentokrát za denního světla. NP Tsavo East je jedním z nejstarších a nejoblíbenějších národních parků v Keni. Tvoří ho dlouhé savany a pláně porostlé křovinami a protéká jím řeka Galana. V parku je k vidění velké množství volně žijících zvířat, mezi které patří lvi, sloni, zebry, žirafy, nosorožci nebo buvoli. V parku se nachází také přehrada Aruba, kde se vyskytují stáda volně žijících slonů. Příjezd zpět do Malindi do hotelu brzy odpoledne na oběd.

7. - 8./9./10./11 den Malindi - Coral Key
Pobyt v hotelu Coral Key nebo v hotelu dle vašeho výběru.

9.- 11./12. den Mombasa - Praha
Ukončení pobytu a transfer na letiště k odletu z Mombasy zpět do ČR charterovým letem.

CENA ZAHRNUJE

Letecká doprava Praha - Mombasa - Praha (po cestě do destinace mezipřistání v Hurghadě a na Zanzibaru, po cestě z destinace mezipřistání v Hurghadě) v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 4 denní safari s plnou penzí a ubytováním na 1 noc v lodgi a na 2 noci v kempu, dopravu minibusy pro 6 osob s terénní úpravou ,,safari", veškeré vstupy do národních parků, česky mluvící průvodce při min. 15 účastnících, program dle popisu, 5/7/8 noclehů v hotelu Coral Key s programem All Inclusive, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

CENA NEZAHRNUJE

Doporučený příplatek za cestovní pojištění, fakultativní služby a poplatek za vstupní vízum ve výši 50 USD nebo 40 EUR/osoba splatný při příletu na letišti v Mombase.

Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 6 osob. Při odjezdu na safari se klienti z hotelu odhlašují. Pokoj si mohou ponechat za poplatek a po domluvě s recepcí. Safari lze individuálně zkalkulovat s jiným hotelem z naší nabídky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000