crosssearch

Safari - Lvice Elsa

Poznávací zájezdy, Keňa

3 denní safari spojené s pobytem u moře ve Watamu Praha - Mombasa Watamu Národní park Tsavo West Národní park Amboseli Národní park Tsavo East Watamu Mombasa.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu

3 denní safari spojené s pobytem u moře ve Watamu

  • Praha - Mombasa
  • Watamu
  • Národní park Tsavo West
  • Národní park Amboseli
  • Národní park Tsavo East
  • Watamu
  • Mombasa - Praha

Den 1. Praha – Mombasa

Odlet do Mombasy, přímým charterovým letem přes Budapešť s jedním technickým mezipřistáním v Hurghadě. Transfer do Watamu a ubytování v hotelu Ndovu Beach Village **** s programem All Inclusive. Nocleh.

Den 2.– 3. Watamu hotel Ndovu Beach Village

Dny volna v hotelu s programem All Inclusive. Odpočinek a individuální aktivity.

Den 4. Národní park Tsavo West

V časných ranních hodinách odjezd z hotelu do západní části Národního parku Tsavo. Tento velmi oblíbený park se snadným přístupem je největší přírodní rezervací v Keni. Byl založen v roce 1948 a rozprostírá se na ploše 21 812 km2. Je rozdělen na východní a západní část, které jsou od sebe odděleny silnicí spojující Nairobi a Mombasu. Západní část parku skýtá kromě možnosti setkání s divokou zvěří i pohledy na nádherná panoramata hor. Po obědě následuje projížďka po safari s pozorováním velkých zvířat. Příjezd na ubytování do lodge s pěkným výhledem do okolí. Po večeři noční obhlídka safari. Návrat na ubytování a nocleh.

Den 5. Národní park Amboseli

Po snídani odjezd do Národního parku Amboseli, který leží severozápadně od Kilimandžára, na hranici s Tanzánií. Park má plochu 392 km2 a je součástí mnohem většího ekosystému Amboseli o rozloze 3000 km2 . Rezervace je tvořena otevřenými pláněmi, akáciovými lesy, trnitými bušemi, močály a bažinami a na jejím území se nachází i část plochy ledovcového jezera. Po obědě v kempu s výhledem na Kilimandžáro odjezd na pozorování velké zvěře v nádherné scenérii s dominantou Kilimandžára. Ve večerních hodinách příjezd do kempu. Večeře, ukázka masajských tanců ve světle ohňů a nocleh.

Den 6. Národní park Tsavo East

Po snídani ranní prohlídka parku. Následuje přejezd do východní části Národního parku Tsavo s možností spatřit stáda divokých zvířat, mezi nimi třeba i slony, lvy, bůvoly, hrochy, zebry nebo žirafy. Po přestávce na oběd následuje průjezd parkem a zastávka u místa výskytu krokodýlů. Odjezd zpět do hotelu.

Den 7.–10. Watamu hotel Ndovu Beach Village

Dny volna v hotelu s programem All Inclusive. Odpočinek a individuální aktivity.

Den 11. Mombasa – Praha

Ukončení pobytu a transfer na letiště k odletu z Mombasy zpět do ČR charterovým letem.

Změna programu vyhrazena.


Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000