crosssearch

Safari - Lev Simba

Poznávací zájezdy, Keňa

PROGRAM OKRUHU 1. den Praha - Mombasa Odlet do Mombasy, přímým charterovým letem přes Zanzibar s technickým mezipřistáním v Hurghadě. Transfer do Malindi a ubytování v hotelu Coral Key **** s programem All Inclusive. Nocleh. 2./3. den Malindi - hotel Coral Key ****...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

PROGRAM OKRUHU

1. den
Praha – Mombasa

  • Odlet do Mombasy, přímým charterovým letem přes Zanzibar s technickým mezipřistáním v Hurghadě. Transfer do Malindi a ubytování v hotelu Coral Key **** s programem All Inclusive. Nocleh.

2./3. den
Malindi - hotel Coral Key ****

  • Dny volna v hotelu s programem All Inclusive. Odpočinek a individuální aktivity.

4. den
Národní park Tsavo East

  • V časných ranních hodinách odjezd z hotelu do východní části Národního parku Tsavo, kde lze spatřit velké množství volně žijících zvířat, mezi které patří lvi, sloni, zebry, žirafy nebo buvoli. Oběd v parku ve Voi Safari Lodge s nádherným výhledem na zvěř u napajedla. Po obědě projížďka parkem, poté průjezd rezervací Ngutuni, večeře a ubytování v lodgi Ngutuni

5. den
Národní park Amboseli

  • Po snídani odjezd do národního parku Amboseli, který leží severozápadně od Kilimandžára na hranici s Tanzánií. Národní park byl zřízen roku ........ a je součástí rozsáhlejšího chráněného ekosystému. Na otevřených pláních, akáciových lesích, v trnitých buších a bažinách, které park tvoří, žije nepřeberné množství divokých zvířat, jako jsou sloni afričtí, zebry, žirafy, antilopy, pakoně, hroši, hyeny, lvi, gepardi nebo buvoli. V tomto národním parku se nachází také část ledovcového jezera. Oběd se podává v kempu s výhledem na Kilimandžáro. Poté odjezd na pozorování velké zvěře v nádherné scenérii s dominantou Kilimandžára. Ve večerních hodinách příjezd do kempu. Večeře, ukázka masajských tanců ve světle ohňů a nocleh.

6. den
přírodní rezervace Ngutuni

  • V časných ranních hodinách snídaně, poté ranní projížďka parkem Amboseli. Odjezd z parku, oběd v rezervaci Ngutuni, kde bude krátká projížďka. Odpoledne návrat zpět do Malindi.

7.– 8/10./11./12. den
Malindi - hotel Coral Key ****

  • Dny volna v hotelu s programem All Inclusive. Odpočinek a individuální aktivity.

8./9./11./12./13. den
Mombasa – Praha

  • Ukončení pobytu a transfer na letiště k odletu z Mombasy zpět do ČR charterovým letem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000