crosssearch

Safari - Hotel Reef

Poznávací zájezdy, Keňa

Tři nejkrásnější národní parky během jediného zájezdu, garance bohatství zvěře, přírodní panorama, svérázná kultura Masajů. Relaxace u moře po okruhu. Návštěva Mombasy, Nairobi a jezera Naivasha.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tři nejkrásnější národní parky během jediného zájezdu, garance bohatství zvěře, přírodní panorama, svérázná kultura Masajů. Relaxace u moře po okruhu. Návštěva Mombasy, Nairobi a jezera Naivasha.

Trasa

Mombasa - NP Tsavo - NP Amboseli - Nairobi - jezero Naivasha - NP Masai Mara

Fakultativní služby

- příplatek za jednolůžkový pokoj: - při navazujícím pobytu v hotelu Reef 9.690,- Kč - při navazujícím pobytu v hotelu Southern Palms 11.990,- Kč - při navazujícím pobytu v hotelu Baobab Beach Resort 13.490,- Kč - sleva pro dítě do 11 let při ubytování na přistýlce v pokoji se dvěma dospělými: - při navazujícím pobytu v hotelu Reef 26.400,- Kč - při navazujícím pobytu v hotelu Southern Palms 29.800,- Kč - při navazujícím pobytu v hotelu Baobab Beach Resort 27.900,- Kč - příplatek za all inlusive v hotelu Reef 1.890,- Kč/ - příplatek za all inlusive v hotelu Southern Palms 3.590,- Kč

Informace

Národní park Tsavo Největší národní park v Keni, který je rozdělen do dvou regionů Tsavo East a West. Terén zde stoupá od východu na západ až do nadmořské výšky 2000 metrů. V parku lze při troše štestí spatřit většinu hlavních afrických zvířat, zejména červené slony, jejichž zbarvení není přirozené, ale pochází od červené zeminy, která jim ulpívá na kůži. Národní park Amboseli Jeden z nejnavštěvovanějších národních parků je situován přímo pod svahy zasněženého Kilimandžára, které si při troše štěstí vyfotografujete. Park leží v nadmořských výškách kolem 1000 metrů. Jeho předností je překrásná krajina a bohatství africké zvěře, která se zdejší savanou potuluje i ve velkých stádech. V tomto národním parku vynikají zejména stáda slonů, velkou četnost výskytu zde mají i buvoli, zebry, žirafy, lvi a hroši. Národní park Masai Mara Nejkrásnější park v Keni a perla národních parků Afriky leží na pláních v nadmořských výškách kolem 1800 metrů. Jde o pokračování národního parku Serengeti, který sem zasahuje z jihu z Tanzanie. Je to právě tento park odkud pocházejí světoznámé záběry nekonečných stád africké zvěře a právě zde každoročně dochází k migraci, kdy se tisícihlavá stáda buvolů a antilop vydávají na sever nebo jih při hledání nových pastvin. Kromě stád antilop, žiraf a zeber zde uvidíte hrochy, krokodýly snad i velkou pětku afrických zvířat, mezi nimiž dominují sloni a lvi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000