crosssearch

Rozmanitosti národních parků Keni

Poznávací zájezdy, Keňa

Rozmanitosti národních parků Keni

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1.den

odlet z Prahy ve večerních hodinách.

2.den

přílet do Mombasy a transfer do hotelu Kenya Bay. Nocleh.

3.den

individuální program. Nocleh.

4.den

v časných ranních hodinách odjezd na sever do národního parku Tsavo East, kam se vjede bránou Bachuma. Po dopoledním safari následuje oběd ve Voi Safari Lodge – úžasném místě s překrásným a neopakovatelným výhledem na park Tsavo. V odpoledních hodinách do parku Tsavo West, ubytování a další odpolední safari. Večeře, nocleh v Kilaguni Serena Lodge, jedné z nejlepších lodgií v parku s výbornou polohou.

5.den

časné ranní safari, poté snídaně. Návštěva pramenů Mzima, kde je možnost pozorovat podvodními průhledy hrochy, při troše štěstí také krokodýly. Po obědě cesta do národního parku Amboseli. Ubytování. Z Amboseli se nabízí nádherný pohled na Kilimanjaro – nejvyšší horu Afriky. Možnost pozorovat nejen slony, ale také například zebry, antilopy nebo gepardy. Nocleh v Kibo Safari Camp.

6.den

dopolední safari v Amboseli. Přejezd do Nairobi. Oběd v restauraci. Odpoledne cesta do národního parku Lake Nakuru. V parku jsou i velké plochy lesů a trav, je zde bohatá flora i fauna. Večeře a nocleh v Lake Nakuru Lodge v centru NP.

7.den

dopolední safari. Brzký oběd, odpoledne přejezd do národní rezervace Masai Mara. Jihozápadní Keňa je domovem Masaiů – silného a nezávislého kmene, který stále udržuje vlastní tradice. Oblast Masai Mara je považována za nejkrásnější rezervaci v Africe. Ubytování v Mara Sopa Lodge na východní hranici rezervace, ve výšce 2000 m.n.m. s krásnými výhledy do údolí, večeře a nocleh.

8.den

ranní a odpolední safari v národní rezervaci Masai Mara. Rozlehlé pláně jsou domovem pro stáda zeber, gazely, žirafy, opice, slony a také třeba nosorožce a krokodýly či kočkovité šelmy. Večeře a nocleh.

9.den

dopolední safari a brzký oběd. Brzy odpoledne přejezd do Nairobi. Transfer na letiště a odlet do Mombasy. Ubytování v hotelu Kenya Bay.

10.den

individ. program. Nocleh.

11.den

v ranních hodinách cesta na jih, do 80 km vzdáleného Shimoni. Nalodění na tradiční arabskou loď a plavba k mořskému parku Kisite, který je považován v Keni za jeden z nejkrásnějších. Zde bude možnost plavat (možná i s delfíny), šnorchlovat nebo se potápět. Oběd na ostrově Wasini, kde si pochutnáte na krabech a dalších rybích specialitách. Návrat do hotelu, nocleh.

12.den

individuální program. Nocleh.

13.den

transfer na letiště a odlet do Prahy.
 

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000