crosssearch

Nejlepší z Keni - klasické safari

Poznávací zájezdy, Keňa

Lodge se nachází 206 km jižně od rovníku na východní hranici národní rezervace Masai Mara v jihozápadní Keni, cca 2 km od brány Ololaimutia. Vzdálenost od Nairobi je cca 5 hodin autem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

MARA SOPA LODGE 4* (hotel)

Poloha
Lodge se nachází 206 km jižně od rovníku na východní hranici národní rezervace Masai Mara v jihozápadní Keni, cca 2 km od brány Ololaimutia.
Vzdálenost od Nairobi je cca 5 hodin autem.
Možná je i letecká doprava, na letiště Keekorok.
Hotel se nachází ve výšce před 2000 m n mořem a díky tomu je zde velmi zdravé a příjemné klima.
Ubytování
V lodge je celkem 77 pokojů, 12 suitů a 1 prezidentský suite, všechny bungalovy jsou mají typický kruhový půdorys (rondavels) a oddělené sociální zařízení se sprchou, WC a fénem. Každá pokoj má terasu s nádhernými výhledy na údolí kde mohou hosté relaxovat, pozorovat ptáky a divokou zvěř. V každém pokoji je minibar.
Vybavení a služby
Recepce, restaurace, obchod se suvenýry, sladkovodní bazén, vlastní generátor, TV, telefon, video.

Vybavení:
restaurace, recepce, bazén, bar

SERENA MOUNTAIN LODGE 5* (hotel)

Serena Mountain Lodge je umístěný ve 2,194 metrech na svahu hory Mount Keňa. Je obklopený hustým deštným lesem. Z hotelu se nabízí překrásný výhled na horu Keňa spolu s pralesem. Výhled se také nabízí na napajedlo, ke kterému chodí pít zvířata přímo před vašimi zraky. Vzduch je tu úžasně čistý. V noci a ráno můžete slyšet zvuky přírody: troubení slonů, řev různých šelem a zpěv ptáků.
Za nejvelkolepější v okolí je považované lesní jezírko v Aberdares. (Dostanete se tam za 2 a půl hodiny jízdy autem z Nairobi.) Můžete zahlédnout slony, bůvoly, nosorožce a jiná zvířata.

Lodge má 42 pohodlných luxusně vybavených pokojů. Každý pokoj má koupelnu, záchod a verandu, ze které se nabízí výhled do okolí. Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem ve stylu, který zapadá do místní atmosféry.

Vybavení hotelu: přírodní napajedlo pro zvířata přímo před hotelem, obchod se suvenýry, sušák vlasů na recepci, letiště kousek u hotelu, hotelová knihovna, manikúra, pedikúra, fitness centrum, kosmetika, prádelna, masáže, čistění obuvi, na vyžádání teplé lahve do postele, v okolí je několik horských stezek pralesem

Aktivity:
tůry po stezkách uprostřed pralesa, pozorování zvířat u přírodního napajedla, rybolov v krystalově čisté horské vodě místních potoků, kulturní představení místní obyvatel, 20km výstup na jeden z výběžků hory Keňa, který je vysoký 3600 m n. mořem, 5ti denní trek na vrchol Lenana Point,

Vybavení:
společenská místnost, masáže, kosmetika, konferenční místnost, fitness, bar

Sport v místě:
safari, fitness

Sport v okolí:
safari, fitness

SAMBURU SOPA LODGE 3* (hotel)

Hotel se nachází přímo v srdci Národní rezervace Samburu 320 km severně od Nairobi, uprostřed národního parku Samburu. Nedaleko od ubytování se nachází letiště.
V hotelu je několik možností ubytování, chatky nebo dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje. Všechny mají výhled na řeku. Celkem je v hotelu 30 pokojů. Pokoje jsou luxusně vybaveny v samburském stylu. Každá chata má dva pokoje, sprchu, záchod a soukromou terasu.
Vybavení hotelu a další služby:
V hotelu je také restaurace, kde si můžete vychutnat speciality místní kuchyně.
Recepce, bazén, lobby, bar, prádelna, hlídání dětí, možnost návštěvy samburské vesnice, procházky africkou krajinou, pozorování ptáků,
Hotel je ideálním místem odkud se dá absolvovat safari. Žijí zde varani, krokodýli, leopardi, žirafi, sloni a další africká zvířata.

Vybavení:
hlídání dětí, čistírna, bazén, bar, hotelový trezor, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, parkování, nosič zavazadel, 24-hod.servis

Sport v místě:
bazén

LAKE NAKURU LODGE 4* (hotel)

Poloha
Lake Nakuru Lodge je postaven v srdci překrásné přírody Keňského národního parku Lake Nakuru, jen dvě hodiny jízdy od Nairobi.

Ubytování
Lodge se skládá ze 68 pokojů, suitů nebo bungalovů. Budovy jsou rozprostřeny v zahradě kolem hlavní budovy. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, telefonem, sejfem, verandou a moskitiérou.

Služby a ubytování
Restaurace, bar, babeque v buši, bazén, salon krásy, prádelna/čistírna, konferenční zařízení, obchod se suvenýry, směnárna a hlídání dětí, safari, pozorování ptactva, jízda na koních, večerní představení

Vybavení:
zahrada, směnárna, restaurace, prodejna suvenýrů, prádelna, konferenční místnost, hlídání dětí, gril, čistírna, bazén

Sport v místě:
jízda na koni, bazén

Sport v okolí:
safari

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000