crosssearch

Napříč Afrikou - safari v Keni, Viktoriiny vodopády, Kapské město

Poznávací zájezdy, Keňa

Program zájezdu 1.-2.den: Letecky do Keni, Nairobi. Ranní odjezd do NP Masai Mara. Great Rift Valley s úchvatným výhledem do krajiny. Údolí s farmami Kikujů. Safari v NP Masai Mara - nejlepší pozorování divoké zvěře v Keni. První pozorování fantastické fauny Afriky. Rezervace...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.-2.den: Letecky do Keni, Nairobi. Ranní odjezd do NP Masai Mara. Great Rift Valley s úchvatným výhledem do krajiny. Údolí s farmami Kikujů. Safari v NP Masai Mara - nejlepší pozorování divoké zvěře v Keni. První pozorování fantastické fauny Afriky. Rezervace proslavená migrací obrovských stád pakoňů. Nocleh a večeře v komfortní lodži.

3.den: Celodenní safari v NP Masai Mara. Spatříme kompletní „velkou pětku“ - lva, slona, nosorožce, buvola i levharta? Exotická večeře s noclehem v komfortní lodži.

4.den: Po snídani odjezd do NP Lake Nakuru. Nejlepší místo na světě pro pozorování nosorožců, „opancéřovaných kolosů“ savany. Svůj domov zde našli ohrožení bílí i černí nosorožci. Obrovská mračna růžových plameňáků, kterých zde žije přes milion. Šance na levharty. Večeře a nocleh v lodži u jezera.

5.den: Ranní safari v NP Nakuru. Návrat do Nairobi. Pro zájemce večeře v restauraci Carnivore. Jedinečný zážitek nejen pro gurmány. Masa divočiny - krokodýli, buvoli, pštrosi... Nocleh v centru Nairobi.

6.den: Letecky do Zimbabwe či do Zambie na Viktoriiny vodopády. Výběr cílového letiště v závislosti na leteckém spojení s případným přestupem.

7.den: Viktoriiny vodopády - nejkrásnější na světě? 1 700 m široká řeka padá ze 110 m. Dvakrát vyšší než Niagara. Domorodci je nazývají „hřmící kouř“. Tropický deštný prales podél Zambezi, nové pohledy na nezapomenutelné divadlo. Monument Dr. Livingstona, objevitele vodopádů. Plavba po Zambezi za západem slunce.

8.den: Výběr z možných fakultativních aktivit na Viktoriiných vodopádech. Každý z nás zde nalezne to pravé! V nabídce je nezapomenutelný rafting, rychlý jet boat, adrenalinový bungee jumping, let nad vodopády rogalem či helikoptérou. Nocleh na Viktoriiných vodopádech.

9.den: Letecky do JAR. Kapské město - podle mnohých nejkrásnější město světa. Perličky hlavního města. Výjezd do výšin Signal Hill s výhledem na město. Muslimská čtvrť Bo-Kaap v pastelových barvách, minarety. Noclehy v Kapském městě v hotelu. Program v okolí Kapského města se může měnit v závislosti na počasí.

10.den: Výlet do známé vinařské oblasti Stellenbosch spojený s ochutnávkou vyhlášených jihoafrických vín. Stellenbosch - prohlídka druhého nejstaršího města Jižní Afriky s romantickými domečky v kapsko-holandském stylu. Lanovkou na Stolovou horu, dominantu jihu Afriky. Nábřeží Victoria Waterfront s živou muzikou a vynikajícími mořskými specialitami.

11.den: Celodenní výlet spojený se zastávkou na vyhlídce na fantastické panorama 12 apoštolů. Lodní výlet z Hout Bay na skaliska plná lachtanů. Bude otevřena i jedinečná scénická silnice Chapman´s Peak Drive? Cape Point s nejvyššími útesy (530 m) a majákem nad skalisky. Mys Dobré naděje, nejznámější cíp afrického kontinentu opředený legendou o bludném Holanďanovi. Námořní přístav Simon´s Town, Muizenberg - oblíbené pláže Agathy Christie. Kolonie tučňáků na pláži Boulders. Vyhlídka na False Bay.

12.-13.den: Botanická zahrada Kirstenbosch. Greenmarket s umělci a suvenýry. Poslední nákupy. Odpolední odlet. Letecký návrat do vlasti.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000