crosssearch

Masai Mara: Velká migrace

Poznávací zájezdy, Keňa

Kemp je postaven na břehu řeky Talek, přítoku proslulé řeky Mara. Rozsáhlý areál je udržován jako přírodní park. Svou polohou v centrální části národního parku Masai Mara je perfektním výchozím bodem pro safari v různých typech terénu a s různou faunou. Díky pestrosti možností...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

MARA FIG TREE CAMP 3* (hotel)

Poloha:
Kemp je postaven na břehu řeky Talek, přítoku proslulé řeky Mara. Rozsáhlý areál je udržován jako přírodní park. Svou polohou v centrální části národního parku Masai Mara je perfektním výchozím bodem pro safari v různých typech terénu a s různou faunou. Díky pestrosti možností doporučujeme využít tento kemp nejméně na tři noci.

Ubytování :
Majitelé kempu (hotelová společnost Nada Hotels) se snaží nabídnout návštěvníkům pestrou strukturu ubytovacích možností. K dispozici máte chatové bungalovy, postavené cca před 10 lety (3*), velmi kvalitní safari stany (3* plus), ale i velmi luxusní stany zvané Ngamboli. Stany jsou postavené na břehu řeky a chatky uvnitř přírodního parku. Luxusní stany Ngamboli se nacházejí ve zvláštním křídle kempu a jsou ošetřovány s mnohem větší péčí. Všechny typy ubytování mají koupelnu se studenou a teplou vodou, toaletou a terasou. Luxusní stany mají velmi kvalitní vybavení masivním nábytkem, koberci a velmi prostornou a moderně vybavenou koupelnu.

Vybavení a služby:
Kemp má velmi dobrou restaurace, bar a venkovní restauraci. K dispozici je i malý obchůdek se suvenýry a hygienickými potřebami. Klienti, kteří do Masai Mary přilétnou a nepřijedou autem mají k dispozici velmi kvalitní terénní vozy, upravené pro pozorování zvířat. V kempu je zaměstnáno několik skvělých stopařů, kteří působí jako průvodci a řidiči. Kemp je jedním z mála míst, odkud lze vzlétnout balonem a pozorovat Masai Maru z výšky.

Vybavení:
restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, lékař, konferenční místnost, kavárna, bazén, bar

Sport v místě:
safari, off road 4x4, bazén

NAIROBI SAFARI CLUB 5* (hotel)

Poloha:
Nairobi Safari Club se nachází v centrální obchodní čtvrti přibližně 15 minut pěšky od centra Kenyatta. Hotel nabízí luxusní ubytování nejen pro obchodní návštěvy, ale je ideálním výchozím bodem pro návštěvníky, vyjíždějícími do národních parků na safari. Hotel je také oblíbeným místem pro mezinárodní setkání a konference. Má moderní konferenční vybavení a kapacita hotelu je až 300 lidí.
Ubytování:
Hotel poskytuje velice luxusní a komfortní ubytování. Každý hotelový apartmán je vybavení koupelnou, záchodem, satelit a TV, minibar, telefon, sejf s digitálním kódem, kávovar.
K dispozici je zde také prezidentské apartmá luxusně vybaveno.
Stravování:
Hlavní restaurace nabízí kvalitně připravené jídlo, které si můžete vybrat z menu.
Dále se můžetze stravovat v pizzerii, která je na hotelové terase. Pizzerie má i bar. Další hotelový bar je otevřen od 10:00 hod do pozdních nočních hodin.
Vybavení a služby:
Hotel je velmi luxusně zařízen. Poskytuje 24 hodinový servis, bar, bazén, fitness, čistírnu, trezory na
recepci, internetové připojení, lékařskou pomoc, masáže, saunu , obchod se suvenýry.
V hotelu je asi 7 vybavených konferenčních místností.

Vybavení:
sauna, restaurace, prádelna, pizzerie, parní lázně, masáže, lékař, konferenční místnost, internet, hotelový trezor, gril, fitness, čistírna, bazén, bar, 24-hod.servis

Sport v místě:
fitness

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000