crosssearch

Keňou křížem krážem

Poznávací zájezdy, Keňa

Během tohoto safari budete mít možnost vidět to nejlepší z Keni. Tři noci v Masai Mara zajisté garantují to, že uvidíte zástupce divoké zvířeny od lvů, slonů, nosorožců po žirafy, zebry, antilopy a ještě více. Jezera Nakuru a Navasha se nacházejí v srdci skutečné Keni, program...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Během tohoto safari budete mít možnost vidět to nejlepší z Keni. Tři noci v Masai Mara zajisté garantují to, že uvidíte zástupce divoké zvířeny od lvů, slonů, nosorožců po žirafy, zebry, antilopy a ještě více. Jezera Nakuru a Navasha se nacházejí v srdci skutečné Keni, program je možné kombinovat s okruhem Tanzanií či Zanzibarem.

Popis okruhu

1. DEN – NÁRODNÍ PARK SAMBURU – v ranních hodinách odjezd z Nairobi do národního parku Samburu, který se nachází v údolí řeky Ngiro a svými rozlehlými savanami připomíná krajinu v Masai Mara. V Samburu můžete pozorovat žirafy, slony, antilopy či leopardy. Odpoledne safari. Ubytování v Sarova Shaba Lodge.

2. DEN – NÁRODNÍ PARK SAMBURU – dopolední a odpolední pozorování zvěře. Snídaně, oběd i večeře budou podávány v Sarova Shaba Lodge. Možnost zúčastnit se fakultativně pěších procházek s průvodcem. Návrat na ubytování do Sarova Shaba Lodge.

3. DEN – JEZERO NAKURU – po snídani odjezd k jezeru Nakuru, kde uvidíte pravou Keňu. V této oblasti se usídlovali první britští kolonizátoři. Příroda v okolí jezera je obdivuhodná, jezero je domovem tisíců plameňáků a dalších druhů ptactva a zvířat. Dopoledne pozorování zvěře. Ubytování v Sarova Lion Hill Game Lodge / Nakuru.

4. DEN – NÁRODNÍ PARK MASAI MARA – po snídani přejezd přes údolí Great Rift Valley do Masai Mara. Tři dny strávíte mezi zebrami, slony, nosorožci, lvy a dalšími zvířaty. Národní park Masai Mara patří mezi nejlepší parky v Africe vůbec, vidět zde můžete „velkou pětku“ i další divoce žijící zvěř, jako zebry či hrochy. Pozorování zvěře. Ubytování v Sarova Mara Game Camp.

5. DEN – NÁRODNÍ PARK MASAI MARA – dopolední a odpolední pozorování zvěře. Návrat na ubytování.

6. DEN – MOMBASA – přelet do Mombasy a pokračování v pobytu na pobřeží nebo odlet zpět do Evropy.

Cena zahrnuje

- 5 nocí v lodgích 4*
- 5x plnou penzi
- 1 noc v Nairobi v případě večerního příletu
- vstupné do národních parků
- pozorování zvěře dle programu
- dopravu džípem či minibusem
- služby místních anglicky hovořících průvodců

Cena nezahrnuje

- leteckou přepravu Praha – Nairobi – Mombasa – Praha
- letištní taxy a další poplatky
- cestovní pojištění
- víza (50 USD/osoba)
- spropitné
Poznámka

Další termíny možné na vyžádání. Minimální počet účastníků: 6.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000