crosssearch

Keňa - migrace zvířat

Poznávací zájezdy, Keňa

Nairobi, Mt. Kenya, NP Lake Nakuru, Masai Mara

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu:
Nairobi - Mt. Kenya - NP Lake Nakuru - Masai Mara

1. den:

Odlet z Prahy do Nairobi.

2. den:

Po příletu transfer do hotelu, ubytování a odpočinek. Nocleh.

3. den:

Ráno přejezd do Mt. Kenya. Oběd a ubytování v podhůří Mt. Kenya. Odsud se nabízejí úžasné pohledy na zvířata, která přicházejí zahnat svou žízeň k vodním napajedlům. Vydejte se na 2hodinovou procházku deštným pralesem s průvodcem, který vám řekne něco blíže k místní fauně. Večeře a nocleh.

4. den:

Brzy ráno snídaně a přejezd do Národního parku Lake Nakuru. Během cesty krátká vyhlídková zastávka na Nyahururu Falls. Oběd a ubytování v NP Lake Nakuru. Odpolední safari v parku. Jezero Nakuru je nazýváno "ornitologickým rájem" kvůli obrovským hejnům plameňáků, které zde můžeme vidět téměř celý rok. Jezero je velmi mělké, jeho hladina ročně kolísá v rozmezí až čtyř metrů. Jelikož v parku jsou i velké plochy lesů a trav, je zde velmi bohatá flora a fauna. Večeře a nocleh.

5. den:

Po snídani odjezd do Národní rezervace Masai Mara. Cesta povede přes městečko Narok a bude pokračovat do Sekenani. Vstup do rezervace, ubytování a oběd. Oblast Masai Mara je považována za nejkrásnější v Africe. Tato rezervace je jednou z mála nedotčených oblastí, kde žijí zvířata prakticky nerušena civilizací a kde se nachází mnoho vzácných druhů zvěře. Rozlehlé pláně jsou domovem pro stáda zeber, gazely, žirafy, opice, slony a také třeba nosorožce a krokodýly. Večeře a nocleh.

6. den:

Brzká snídaně a odjezd na celodenní safari v rezervaci. Oběd formou pikniku. Při západu slunce návrat do lodge. Večeře a nocleh.

7. den:

V dopoledních hodinách návrat do Nairobi. Návštěva Karen Blixen Museum a Žirafího Centra. Možnost nákupů, transfer na letiště a odlet do Evropy

8. den:

Přílet do Prahy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000