crosssearch

Governors'Camp

Poznávací zájezdy, Keňa

Umístění tohoto kempu je exklusivní, stejně jako před stoletím, kdy byl rezervován výhradně pro keňské koloniální guvernéry a jejich královské návštěvníky. Nachází se v jedné na zvěř nejbohatších oblastí - rezervace Masai Mara (západní část rezervace), v lese na břehu řeky...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Umístění tohoto kempu je exklusivní, stejně jako před stoletím, kdy byl rezervován výhradně pro keňské koloniální guvernéry a jejich královské návštěvníky. Nachází se v jedné na zvěř nejbohatších oblastí - rezervace Masai Mara (západní část rezervace), v lese na břehu řeky Mara, která je plná hrochů a krokodýlů. Kemp je jedním z nejmagičtějších v Africe a i když je vše pod stanem zdejší servis a vybavení je na úrovni pětihvězdičkového hotelu.

Ubytování

Všechny stany jsou v klasickém safari stylu s koupelnou a terasou. Některé mají výhled na otevřené planiny rezervace, některé na řeku. Celkem je zde 38 stanů, všechny velmi prostorné a luxusně zařízené. Pro novomanžely je k dispozici suite.

Vybavení a služby

Vedle recepce se nachází malá galerie s místními výrobky - obrazy a užitnými předměty. Oběd a snídaně se servírují pod širým nebem, večeře se podává v jídelním stanu. K dispozci je velké ohniště uprostřed kempu.
Safari si můžete užít v otevřeném džípu a pokud zvolíte správnou dobu(červenec - říjen) můžete pozorovat jeden ze zázraků přírody - migraci milionů kusů pakoňů, zeber a antilop na které číhají stovky predátorů, od lvů po krokodýly. Vydat se můžete i na pěší safari nebo si užít park z horkovzdušného balónu. Možné jsou i výlety k jezeru Victoria

Vybavení

restaurace, recepce, prodejna suvenýrů

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000