crosssearch

Expedice Big Five

Poznávací zájezdy, Keňa

Přílet do Mombasy a přejezd do Masai Mara Figh Tree Camp (oběd) a ubytování. Odpolední projížďka po rezervaci Mara Naboisho Conservancy, která je domovem velkých koček a to v impozantním množství.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. DEN

Přílet do Mombasy a přejezd do Masai Mara Figh Tree Camp (oběd) a ubytování. Odpolední projížďka po rezervaci Mara Naboisho Conservancy, která je domovem velkých koček a to v impozantním množství. Můžete zde vidět I stáda slonů, žirafy a zebry. Po projížďce návrat do kempu, večeře a nocleh.

2. DEN

Brzká ranní projížďka po parku, návrat do kempu na pozdní snídaní. Poté odjezd na celodenní projížďku parkem. Mara Naboisho má je známá velkou koncentrací lvů, žije jich zde okolo stovky. Večerní příjezd do Masai Mara Figh Tree Camp, večeře a nocleh.

3. DEN

Po snídani následuje brzký přejezd do parku Lake Nakuru na safari, oběd během safari. Národní park Lake Nakuru leží kolem jezera Nakuru a je známý pro tisíce, někdy i miliony hnízdících plameňáků podél pobřeží. Počet plameňáků se liší podle aktuálních podmínek vody. V parku dále žijí černí a bílí nosorožci, žirafy, lvi, gepardi a leopardi. Večeře a přenocování nedaleko parku Lake Naturu, v Lake Elementaita Lodge.

4. DEN

Brzká snídaně a přejezd do parku Amboseli. Oběd a následné projížďky po parku okolo jezera Amboseli. Budete mít možnost vidět místa, kde se vyskytují lvi, leopardi, gepardi a další šelmy a kočky. Večeře a nocleh v kempu Kilima Camp.

5. DEN

Brzká ranní projížďka po parku Amboseli, návrat do kempu na pozdní snídani a odjezd přes Mzima Springs (přírodní prameny, oblíbené loviště hrochů a krokodýlů) a Shetani Lava (lávové údolí) do parku Tsavo West, kde si dáte pozdní oběd a ubytujete se v Ngulia Lodge. Park Tsavo West je typický svou okouzlující, romantickou krajinou. Můžete zde spatřit volně žijící stáda slonů, zebry, hrochy, krokodýly a nejrůznější druhy antilop. Během odpoledne proběhne projížďka po parku a po večeři budete mít možnost pozorovat leopardí území.

6. DEN

Po snídani odjezd na safari po parku Tsavo West a přejezd do Tsavo East. Na území parku se nachází největší lávový proud na světě, krásné skalní útvary a vodopády. Pro park je typická krajina s červenou půdou. Z flóry zde spatříte akácie a baobaby. Žijí zde stáda slonů, žirafy, zebry, buvoli, hyeny, drobní savci a ptactvo. Ubytujete se v lodži Voi Safari Lodge, kde si dáte oběd Odpoledne pozorování sloních napajedel. Projížďky po Aruba napajedlech a lví území Chita rocks.

7. DEN

Ranní výjezd po snídani a průjezd Tsavem East. Oběd dle volné kapacity lodže. Po obědě transport na letiště v Mombase a odlet do ČR.

KOMBINACE 12 DNÍ SAFARI + RELAX

Zažijte super africké dobrodružství na fantastickém safari a k tomu si užijte relax v komfortním hotelu přímo u krásné pláže!

Možnost prodlouženého pobytu:

7 dní safari + 5 dní relax

Hotel Turtle Bay 4*/

Temple Point 4* All Inclusive

1

V CENĚ POZNÁVACÍHO OKRUHU JE:

Letenka tam i zpět

Veškerá doprava v Keni - transfery a safari

Balená voda ve voze během safari v neomezeném množství

Vstupy do parků

Ubytování během safari v plně vybavených lodžích a kempech dle rozpisu

Stravování - během safari zajištěna plná penze (voda neomezeně k dispozici)

Česky mluvící průvodce

Kompletní asistence v CZ

2

DŮLEŽITÉ INFORMACE: CK si vyhrazuje právo na drobné odchylky od plánovaného programu okruhu. Upozorňujeme na skutečnost, že uvedené programy jsou orientační a harmonogram prohlídek může být aktuálně změněn.

Minimální počet osob pro uskutečnění je 8 osob (2 vozy, tj. 4 osoby/vůz)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000