crosssearch

Africké sny: Velká migrace s českým průvodcem

Poznávací zájezdy, Keňa

Hotel se nachází přímo v srdci Národní rezervace Samburu 320 km severně od Nairobi, uprostřed národního parku Samburu. Nedaleko od ubytování se nachází letiště. V hotelu je několik možností ubytování, chatky nebo dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje. Všechny mají výhled na řeku.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

SAMBURU SOPA LODGE 3* (hotel)

Hotel se nachází přímo v srdci Národní rezervace Samburu 320 km severně od Nairobi, uprostřed národního parku Samburu. Nedaleko od ubytování se nachází letiště.
V hotelu je několik možností ubytování, chatky nebo dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje. Všechny mají výhled na řeku. Celkem je v hotelu 30 pokojů. Pokoje jsou luxusně vybaveny v samburském stylu. Každá chata má dva pokoje, sprchu, záchod a soukromou terasu.
Vybavení hotelu a další služby:
V hotelu je také restaurace, kde si můžete vychutnat speciality místní kuchyně.
Recepce, bazén, lobby, bar, prádelna, hlídání dětí, možnost návštěvy samburské vesnice, procházky africkou krajinou, pozorování ptáků,
Hotel je ideálním místem odkud se dá absolvovat safari. Žijí zde varani, krokodýli, leopardi, žirafi, sloni a další africká zvířata.

Vybavení:
hlídání dětí, čistírna, bazén, bar, hotelový trezor, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, parkování, nosič zavazadel, 24-hod.servis

Sport v místě:
bazén

LAKE NAKURU LODGE 4* (hotel)

Poloha
Lake Nakuru Lodge je postaven v srdci překrásné přírody Keňského národního parku Lake Nakuru, jen dvě hodiny jízdy od Nairobi.

Ubytování
Lodge se skládá ze 68 pokojů, suitů nebo bungalovů. Budovy jsou rozprostřeny v zahradě kolem hlavní budovy. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, telefonem, sejfem, verandou a moskitiérou.

Služby a ubytování
Restaurace, bar, babeque v buši, bazén, salon krásy, prádelna/čistírna, konferenční zařízení, obchod se suvenýry, směnárna a hlídání dětí, safari, pozorování ptactva, jízda na koních, večerní představení

Vybavení:
zahrada, směnárna, restaurace, prodejna suvenýrů, prádelna, konferenční místnost, hlídání dětí, gril, čistírna, bazén

Sport v místě:
jízda na koni, bazén

Sport v okolí:
safari

MARA FIG TREE CAMP 3* (hotel)

Poloha:
Kemp je postaven na břehu řeky Talek, přítoku proslulé řeky Mara. Rozsáhlý areál je udržován jako přírodní park. Svou polohou v centrální části národního parku Masai Mara je perfektním výchozím bodem pro safari v různých typech terénu a s různou faunou. Díky pestrosti možností doporučujeme využít tento kemp nejméně na tři noci.

Ubytování :
Majitelé kempu (hotelová společnost Nada Hotels) se snaží nabídnout návštěvníkům pestrou strukturu ubytovacích možností. K dispozici máte chatové bungalovy, postavené cca před 10 lety (3*), velmi kvalitní safari stany (3* plus), ale i velmi luxusní stany zvané Ngamboli. Stany jsou postavené na břehu řeky a chatky uvnitř přírodního parku. Luxusní stany Ngamboli se nacházejí ve zvláštním křídle kempu a jsou ošetřovány s mnohem větší péčí. Všechny typy ubytování mají koupelnu se studenou a teplou vodou, toaletou a terasou. Luxusní stany mají velmi kvalitní vybavení masivním nábytkem, koberci a velmi prostornou a moderně vybavenou koupelnu.

Vybavení a služby:
Kemp má velmi dobrou restaurace, bar a venkovní restauraci. K dispozici je i malý obchůdek se suvenýry a hygienickými potřebami. Klienti, kteří do Masai Mary přilétnou a nepřijedou autem mají k dispozici velmi kvalitní terénní vozy, upravené pro pozorování zvířat. V kempu je zaměstnáno několik skvělých stopařů, kteří působí jako průvodci a řidiči. Kemp je jedním z mála míst, odkud lze vzlétnout balonem a pozorovat Masai Maru z výšky.

Vybavení:
restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, lékař, konferenční místnost, kavárna, bazén, bar

Sport v místě:
safari, off road 4x4, bazén

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000