crosssearch

Kapverdy - Za Poznáním Ostrovů Sal A Boa Vista

Poznávací zájezdy, Kapverdské ostrovy

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy na ostrov Sal, transfer do hotelu Crioula 4*, ubytování, večeře, nocleh. 2. den: po snídani individuální volno, odpočinek na pláži, večeře, nocleh. 3. den: po snídani okruh ostrovem Sal...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy na ostrov Sal, transfer do hotelu Crioula 4*, ubytování, večeře, nocleh.

2. den:

po snídani individuální volno, odpočinek na pláži, večeře, nocleh.

3. den:

po snídani okruh ostrovem Sal - celodenní výlet po ostrově s obědem, návštěva solných dolů, zastávka v hlavním městě ostrova - Espargos, přes Terra boa, Mirages do Buracony - místa proslulého přírodními bazény (možnost koupání), v jednom z nich veleznámá hlubina" Kouzelné oko" (Olho Magico) - především mezi potápěči. Oběd v typické restauraci v Palmeře, na zpáteční cestě písečnými dunami Ponta Preta. Zastávka v centru Santa Maria, návrat do hotelu Crioula, večeře, nocleh.

4. den:

po snídani individuální volno, odpočinek na pláži, večeře, nocleh.

5. den:

snídaně, odlet na ostrov Boa Vista - celodenní výlet ostrovem - ostrov dun, kokosů a datlových palem, krásných dlouhých pláží. Příjezd do Praia da Chave. Zastávka na fotografování - staré továrny na keramiku s velkým komínem a staré stroje zavalené pískem, dále do Povoacao Velha s více než 40 km dlouhými plážemi Santa Monica s krásným bílým jemným pískem (možnost koupání). Návštěva Deserto da Viana, oblasti dun, které vytvářejí bizarní krajinu, Sal Rei, cesta přes Via Pitoresca - známou svými kokosovými a datlovými palmami. Návrat na letiště, odlet na ostrov Sal, večeře, nocleh.

6. - 7. den:

snídaně, celodenní volno, možnost koupání, večeře, nocleh.

8. den:

snídaně, individuální volno do odletu, transfer na letiště, odlet do Prahy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000