crosssearch

Kapverdy - tři ostrovy zeleného mysu

Poznávací zájezdy, Kapverdské ostrovy

Obrázek není k dispozici

Navštivte s námi kousíček světa, který v pradávných dobách vystoupal z hlubin Atlantského oceánu. Nahlédněte do světa, který je tak dlouze spjat se starým kontinentem a zároveň na věky připoutám k černé Africe. Čas tu plyne pozvolna, v rytmu mořských vln i místní hudby....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (út):Odlet z ČR, ubytování v hotelu na ostrově Sal, nocleh.

2.den (st):Transfer na letiště a odlet na ostrov SAO VICENTE, procházka městem MINDELO, hlavním městem jednoho ze závětrných ostrovů Kapverd, kosmopolitní město zeleného mysu s překrásnými ukázkami koloniální architektury, nocleh.

3.den (čt):Trajektem na ostrov SAO ANTAO, ráj pro milovníky přírody, ostrov nesčetných protikladů a zvratů, přejezd famózní cestou z jihu ostrova na zelené a hornaté části s úžasnými výhledy ke kráteru COVA, procházka nad úrodným kráterem, přejezd na ubytování, nocleh v Ponta do Sol.

4.den (pá):Po snídani odjezd na celodenní pohodový pěší výlet, cesta vede "dlážděnou" stezkou s úžasnými výhledy na oceán i do hlubokých údolí a na barevná políčka přes proslulou vesničku s pestrými domy vysoko nad mořem, výlet zakončíme v PONTA DO SOL, v případě dostatku sil večerní procházka městečkem nebo relaxace u moře, nocleh.

5.den (so):Po snídani odjezd do Porto Nova, transfer lodí na ostrov SAO VICENTE, fakultativně dle času výlet na východní nebo západní pobřeží ostrova, nocleh.

6.den (ne):Přelet zpět na SAL, relaxace u moře, fakultativně: výlety do hlavního města, k solným jezerům "Mořskému oku", šnorchlování a další aktivity za příplatek, ubytování až do konce pobytu.

7.den (po):Pobyt u moře.

8.den (út):Individuální volno dle času odletu, transfer na letiště.

9.den (st):Návrat do ČR nad ránem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000