crosssearch

1.den: Praha - ostrov Sal - ostrov Santiago Odlet z Prahy na ostrov Sal přímým charterovým letem. Přivítání na letišti Sal; základní informace od místního delegáta EXIM tours. Česky hovořící průvodce během poznávacího programu při min. 20 účastnících; jinak je k...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1.den: Praha - ostrov Sal - ostrov Santiago Odlet z Prahy na ostrov Sal přímým charterovým letem. Přivítání na letišti Sal; základní informace od místního delegáta EXIM tours. Česky hovořící průvodce během poznávacího programu při min. 20 účastnících; jinak je k dispozici místní portugalsky a anglicky hovořící doprovod v každém místě pobytu (přelety jsou nedoprovázené). Transfer k odletu místní linkou na ostrov Santiago. Přílet na ostrov Santiago; přivítání; transfer do hotelu Oasis Atlantico Praiamar; ubytování; večeře; nocleh.

2. den: Ostrov Santiago Po snídani okruh ostrovem (česky hovořící průvodce při min. 20 účastnících; jinak místní portugalsky a anglicky hovořící doprovod). Okruh ostrovem Santiago Ostrov je největší a nejhustěji osídlený. Leží zde původní hlavní město a také první evropský přístav v jižních mořích Cidade Velha; chráněný pevností; z níž je za dobré viditelnosti možné spatřit vrcholek stále činné sopky na ostrově Fogo; které je vysoká přes 2.800 m. Nynější hlavní město Praia je administrativním centrem země. Cestou oběd a také návštěva v botanické zahradě

3. den: Ostrov Santiago - ostrov Sao Vicente Snídaně. Na místě bude určen čas transferu z hotelu k odletu místní linkou na ostrov Sao Vicente. Přílet na ostrov Sao Vicente; přivítání; transfer do hotelu Oasis Atlantico Porto Grande; ubytování; večeře a nocleh.

4. den: Ostrov Sao Vicente Po snídani volný program na ostrově Sao Vicente. Hlavní město ostrova - Mindelo; je tradičním námořním přístavem a kulturním hlavním městem celého soustroví. Je vybudováno v britském a portugalském koloniálním stylu a je plné malých typických místních barů a restaurací; často rytmu. Je to také nejvhodnější místo k nákupu autentických místních rukodělných suvenýrů. Městečko žije dnem i nocí a každý si zde najde svůj způsob rozptýlení a strávení volného času. Ke koupání lze využít městských pláží nebo zajet na nejoblíbenější místní pláž u laguny Baía das Gatas. Fakultativní výlet na ostrov Santo Antao Fakultativně lze během dne lodí navštívit také sousední ostrov Santo Antao; známý tropickou květenou a mimořádně úrodnou půdou. Zdejší horský terén je využíván pro sportovní treking. Tropické ovoce; kukuřice; třtina i maniok nesou úrodu dvakrát ročně. Pitná voda se odtud dováží na další ostrovy. Plavba přes průliv mezi oběma ostrovy trvá přibližně 1 hodinu jedním směrem. Večeře a nocleh v hotelu Oasis Atlantico Porto Grande.

5. den: Ostrov Sao Vicente - ostrov Sal Snídaně. Na místě bude určen čas transferu z hotelu k odletu místní linkou na ostrov Sal. Přílet na ostrov Sal; přivítání; transfer do hotelu Oasis Atlantico Belorizonte/Novorizonte; ubytování; večeře; nocleh.

6.-7. den: Ostrov Sal Pobyt hotelu Oasis Atlantico Belorizonte/ Novorizonte s programem All Inclusive. Po náročných dnech jistě uvítáte možnost odpočinout si na místních plážích. K dispozici zvídavým je také možnost využít fakultativních výletů.

8. den: Ostrov Sal - Praha Ukončení pobytu; transfer na letiště k odletu do Prahy. Odlet z letiště na ostrově Sal do Prahy přímým charterovým letem. Přílet do Prahy. Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu programu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000