crosssearch

Tenerife - Lanzarote - Maroko (Agadir) - Gran Canaria - La Gomera - Tenerife Odlet z Prahy, trasa letu: Praha Tenerife Praha.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování:

Vnitřní kajuta (kategorie 1): 2 osoby, 2 samostatné postele (90 x 190 cm), individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), SAT TV s plochou obrazovkou, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle. Vnější kajuta (kategorie 4): 2 osoby, 2 samostatné postele (90 x 190 cm), panoramatické okno, individuálně ovládaní klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), SAT TV s plochou obrazovkou, telefon, rádio, trezor, psací stůl se židlemi.

Stravování:

Stravování LIGHT ALL INCLUSIVE na palubě lodi. Program LIGHT ALL INCLUSIVE v ceně zájezdu mj. zahrnuje snídani (7.30-9.30), oběd (13.00-14.30), večeře (19.30-21.30) formou bufetu podávaná v hlavní restauraci; k obědu a večeři omezená konzumace vína (0,5 l / osoba) nebo 1 pivo nebo nealkoholický nápoj a voda (0,5 l / osoba); odpolední čaj / káva a občerstvení; 3 specifikované alkoholické nebo nealkoholické nápoje a 1 pivo nebo 2 sklenice vína podávané ve vyhrazeném baru pro osoby starší 18 let (18.30-22.00); po večeři občerstvení na určeném místě; v každé kabině je denně láhev s vodou (1,5 l). Za příplatek je program ULTRA ALL INCLUSIVE, který navíc zahrnuje neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje podávané 24 hodin denně ve vyznačených barech; na výběr asi 130 nápojů, mimo jiné čaj, espresso, cappuccino, latte macchiato, džusy, prosecco, vybraná piva, whisky, různá vína, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, dodatečně sleva 15% na lahvové víno během jídel v hlavní restauraci.

Trasa:

Tenerife - Lanzarote - Maroko (Agadir) - Gran Canaria - La Gomera - Tenerife Odlet z Prahy, trasa letu: Praha Tenerife Praha.

Fakultativní služby:

příplatek za ubytování ve vnější kajutě (kategorie 4) 1.990 Kč příplatek za jednolůžkovou vnější kajutu 9.980 Kč příplatek za ultra all inclusive 4.990 Kč

Tipy pro správnou volbu:

- návštěva několika ostrovů během jednoho zájezdu - program soft ALL INCLUSIVE na lodi - příjemné klima po celou sezónu - česky mluvící personál

Informace:

Při rezervaci plavby je NUTNÝ cestovní pas a údaje cestovního pasu. V závislosti na povětrnostních podmínkách kapitán může rozhodnout o změně trasy. Pořadí programu a doba nalodění a vyplutí z přístavu se mohou měnit. Nabídka výletů je orientační a může být upravena dle aktuální situace, cenu upřesní prodejce. Minimální počet pro realizaci fakultativních výletů je 14 osob, výlety se konají s česky nebo polsky mluvícím průvodcem. Na loď není dovoleno vnášet alkohol a nebezpečné předměty jako jsou ostré předměty a hořlavé materiály. Jiný typ kabiny vyšší kategorie je na vyžádání a za příplatek (sdělí prodejce). Měnou na lodi je euro.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000