crosssearch

Rozmanitost a krásy tří kanárských ostrovů

Poznávací zájezdy, Kanárské ostrovy

Obrázek není k dispozici

Tenerife - La Gomera - La Palma. Po snídani se vydáme na okružní cestu ostrovem La Gomera, pojedeme přes údolí Valle de Hermigua, kde spatříme typické přírodní scenérie ostrova, skalnaté pobřeží, krásné výhledy, přes městečko La Palmita dorazíme do Juego de Bolas –...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu:
Tenerife o La Gomera o La Palma

1. den:

Odlet z Prahy na Tenerife, transfer do hotelu, ubytování a večeře.

2. den:

Po snídani transfer do přístavu Los Cristianos, cca 40 min. trajektem na ostrov La Gomera, vzdálený asi 35 km od Tenerife. Návštěvníky ostrov okouzlí svou bujnou vegetací.

3. den:

Po snídani se vydáme na okružní cestu ostrovem La Gomera, pojedeme přes údolí Valle de Hermigua, kde spatříme typické přírodní scenérie ostrova, skalnaté pobřeží, krásné výhledy, přes městečko La Palmita dorazíme do Juego de Bolas – turistické centrum a místní muzeum. Odpočineme si u Laguny Grande v Národním parku Garajonay – procházka deštným pralesem a budete pozváni na typický gomerský oběd (v ceně). Cesta pokračuje přes známé historické vesnice Igualero, Chipude, Las Halas y El Cercado ke skalám (sopečného původu) Los Roques de Agando, kde bude krátká zastávka k fotografování a následně se vrátíme do San Sebastianu do přístavu, odkud trajektem z ostrova La Gomera na ostrov La Palma, ubytování v hotelu, nocleh.

4. den:

Po snídani odjezd do hlavního města stejnojmenného ostrova La Palma, krátká prohlídka města, (např. Plaza Espaňa) dále navštívíme kapli Nuestra Seňora de las Nieves, patronky ostrova – krátká zastávka. Cesta bude pokračovat k vyhlídce Mirador de la Concepcion, kde uvidíme překrásné panoramatické pohledy na město a vesnici Las Breňas.

5. den:

Po snídani cesta do přístavu, trajektem poplujeme do přístavu Los Cristianos na Tenerife, ubytování v hotelu, odpoledne volné, večeře, nocleh.

6. den:

Po snídani se vypravíme poznat krásy ostrova Tenerife. Vystoupáme pěknou silnicí lemovanou borovicemi do Národního parku Caňadas del Teide údolím Valle de Ucanca přes Boca Tauce. Zde bude krátká zastávka u Roques de Garcia – fotogenické skalní město tvořené vyvřelinami, odkud je úchvatný výhled na sopku a nejvyšší horu Španělska Teide (3718 m). Překvapí vás různorodost této sopečné krajiny.

7. den:

Po náročném programu si zasloužíme trochu odpočinku a proto strávíme poslední den odpočíváním u moře.

8. den:

Volný čas do odletu. Odlet do Prahy.

Cena zahrnuje:

Leteckou přepravu Praha-Tenerife-Praha, transfery a dopravu klimatizovaným autokarem během programu včetně trajektů mezi ostrovy, 3× ubytování s polopenzí na ostrově Tenerife v hotelu 3*, 2× ubytování s polopenzí na ostrově La Gomera v hotelu 3*, 2× ubytování na ostrově La Palma v hotelu 3*, služby českého průvodce, služby místního průvodce dle potřeby, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000