crosssearch

La Gomera a La Palma - perla Kanárských ostrovů

Poznávací zájezdy, Kanárské ostrovy

Gomera - Agulo - NP Garajonay - El Cedro - Salto d´Agua - Vallerhermoso - Buenavista - La Palma - Zanza - El Tablada - El Pilar - Cumbre Vieja - Roque de Los Muchachos - Degollada des Franceses - Pico della Cruz - Pico della Nieve

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

La Gomera a La Palma
perly Kanárských ostrovů

1.den zájezdu Odlet z ČR na ostrov Tenerife, trajekt na OSTROV LA GOMERA, ubytování, snídaně. Půldenní lehká turistika v srdci NP GARAJONAY, návrat do hotelu, relax u moře, večeře.


2.den zájezdu Přejezd na severovýchod ostrova do městečka AGULO, výstup stezkou ve skalní stěně s nádhernými pohledy na městečko, ostrov Tenerife s nejvyšší horou El Teide a do údolí, odtud překvapující červenou krajinou k návštěvnickému centru s malou botanickou zahradou. Sestup do Aguly typickou krajinou s hlubokými soutěskami a bohatou flórou – euforbie, palmy, terasovitá políčka. Prohlídka AGULY, kanárského městečka s úzkými kamennými uličkami a tradiční architekturou. Návrat do hotelu, možnost koupání, večeře.


3.den zájezdu Snídaně, přejezd do NP GARAJONAY (UNESCO), výstup na nejvyšší horu GARAJONAY (1 487 m), odtud sestup unikátním vavřínovým pralesem ke kapli Panny Marie z Lourdes a osadě EL CEDRO s restaurací, kde připravují výborné kanárské speciality. Možné prodloužení k nejvyššímu vodopádu na ostrově, SALTO D´AGUA. Návrat do hotelu, možnost koupání, večeře.


4.den zájezdu Snídaně, přejezd do krásného údolí VALLERHERMOSO na západním pobřeží, geologicky nejstarší část ostrova. Okružní túra stoupajícími stezkami zelenou soutěskou mezi terasovitými políčky, později divokou krajinou ke kapli Santa Clara s nádhernými výhledy na divoké pobřeží i sousední ostrov La Palmu. Po horském hřebeni až k vyhlídce BUENAVISTA, sestup do údolí Vallerhermoso blízko kamenité pláže. Návrat do hotelu, večeře. Po večeři trajektem na OSTROV LA PALMU, přejezd do hotelu a ubytování.


5.den zájezdu Přejezd na severní část ostrova do ZANZY, zastávka v muzeu pod širým nebem s kresbami na skalách původních obyvatel Gaunčů. Pohádkovým lesem sestup do soutěsky kolem mystických míst a tzv. skalní katedrály. Cesta pokračuje otevřenější soutěskou na tzv. KRÁLOVSKOU CESTOU po pobřeží s výhledy na skaliska bičovaná mořem do malebné vesničky EL TABLADA. Zpět do hotelu, možnost koupání, večeře.


6.den zájezdu Snídaně, přejezd k turistickému středisku EL PILAR, odtud tzv. CESTOU SOPEK, přechod přes hřeben CUMBRE VIEJA s panoramatickými výhledy na východní i západní pobřeží. Jedná se o jednu z nejkrásnějších tras na ostrově. Ve FUENCALIENTE fakultativně ochutnávka vína. Přejezd do hotelu, možnost koupání v moři, večeře.


7.den zájezdu Snídaně, přejezd na nejvyšší bod ostrova ROQUE DE LOS MUCHACHOS (2 426 m). Vyhlídky do hlubokých, dech beroucích soutěsek. Po okraji kaldery okolo astronomických observatoří s pohledy na neobvyklé skalní formace a do prudkých strží, přes vyhlídku DEGOLLADA DES FRANCESES na PICO DELLA CRUZ a z posledního vrcholu PICO DELLA NIEVE sestup na parkoviště. Přejezd do hotelu, večeře.


8.den zájezdu Odjezd trajektem na Tenerife, odlet do ČR.

 

Cena zahrnuje

letenku Praha – Tenerife - Praha vč. let. tax a poplatků, transfery z/na letiště, 3x trajekt dle programu, půjčovné mikrobusu, místní dopravu dle programu, 7x ubytování v hotelu nebo apartmánu, 7x polopenzi, pobytovou taxu, komplex. pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu str. 2 katalogu, průvodce

Cena nezahrnuje

místní dopravu mimo program a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

1lůžk.pokoj 3.600 Kč (1.termín), 3.700 Kč (2. termín) - zde povinné při nedoobsazení

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000