crosssearch

Kanárské ostrovy - Tenerife a La Gomera

Poznávací zájezdy, Kanárské ostrovy

Puerto de la Cruz - Playa Jardín - Lago Martiánez - Loro Park - NP Las Caňadas - Pico del Teide - Masca - Garachico - Icod de los Vinos - La Orotava - poloostrov Anaga - Santa Cruz de Tenerife - Las Teresitas - Taganana - La Laguna - La Gomera - San Sebastian - NP Garajonay

Konečná cena za osobu od: 24 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kanárské ostrovy - Tenerife a La Gomera

1.den zájezdu Odlet z Prahy na ostrov TENERIFE, největší a nejznámější z Kanárských ostrovů, transfer a ubytování v hotelu****.

2.den zájezdu Individuální volno, procházka příjemným historickým centrem PUERTO DE LA CRUZ - „tenerifská šedá eminence“ jíž se turistika dotýkala už koncem 19. stol. a v současné době jedno z nejkrásnějších turistických letovisk na ostrovech, návštěva botanické zahrady Jardín Botánico, zahrad Casina Taoro nebo zahrady orchidejí. Odpočinek na vulkanické pláži PLAYA JARDÍN se subtropickou zahradou nebo koupání ve slavných přímořských bazénech s gejzíry LAGO MARTIÁNEZ.

3.den zájezdu Celodenní výlet do Národního parku LAS CAŇADAS (UNESCO) s měsíční krajinou a nejvyšším vrcholem Španělska Pico del Teide (3718 m).V případě pěkného počasí lze vyjet fakult. lanovkou pod vrchol kráteru, odkud je nádherný pohled na Tenerife a okolní ostrovy. Průjezd kaňonem v gigantických monumentálních skalách LOS GIGANTES s půvabnou horskou vesničkou MASCA, prohlídka lávou zničeného města GARACHICO a výlet zakončíme v ICODU DE LOS VINOS u údajně tisíciletého dračince.

4.den zájezdu Pobyt u moře a polodenní výlet místní dopravou (1,5 €) do krásného koloniálního města LA OROTAVA. Procházka kouzelným historickým centrem kolem radnice, kostelů, zahrad, návštěva katedrály a slavných „balkónových domů“. Město se právem řadí k nejpůvabnějším na Tenerife a k jednomu z nejvíce „kanárských“ míst na ostrově.

5.den zájezdu Celodenní výlet na poloostrov ANAGA. Projedeme hlavní město Tenerife SANTA CRUZ, pulzující, typicky španělská metropole s moderní výstavbou. Uvidíme jedinečnou budovu Auditoria a současně symbol města, náměstí Plaza de Espaňa s vládní budovou, množstvím nákupních zón a moderním přístavem. Nenecháme si ujít zastávku na nejkrásnější pláži Tenerife - LAS TERESITAS, která se svým světlým saharským pískem a množstvím palem připomíná karibské pláže. Pokračujeme klikatou horskou silnicí prudce klesající k pobřežní vesnici TAGANANA (možnost koupání) ve stínu Skály duchů v zeleném a rozsochatém pohoří. Přes vavřínové lesy projedeme poloostrovem Anaga do města LA LAGUNA (UNESCO),původní hlavní město ostrova, jedinečně dochovaná středověká architektura.

6.den zájezdu Pobyt u moře nebo fakultativní celodenní výlet trajektem na sousední ostrůvek LA GOMERA, malý kulatý ostrov plný přírodních krás. Pro vazby na slavného objevitele se mu také říká Isla Columbina neboli Kolumbův ostrov. V rámci výletu navštívíme městečko SAN SEBASTIAN, prohlídka historického jádra. Uvidíme dům, kde bydlel Kryštof Kolumbus cestou do Nového světa i kostel kde se modlil za zdar výpravy. Přes vyhlídky na palmová údolí pokračujeme do Národního parku GARAJONAY (UNESCO), jedinečné vavřínové lesy. Seznámíme se s specifickým místním nářečím (pískacím jazykem) během obědu, který je zahrnut v ceně výletu.

7.den zájezdu Pobyt u moře nebo fakultativní výlet katamaránem za velrybami, popř. návštěva vyhlášeného Loro Parku, kouzelná botanická a zoologická zahrada čítající přes 2000 papoušků, delfinárium, vystoupení kosatek, akvária s podmořskou faunou a flórou, tunelem se žraloky, iglů s největším umělým ostrovem tučňáků a dalšími zvířaty z celého světa.

8.den zájezdu Snídaně, individuální volno dle odletu z Tenerife. Transfer na letiště a odlet do republiky.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha -Tenerife - Praha, letištní taxy a poplatky, transfer z/na letiště, dopravu klim. autokarem program 3 a 5.den, 7x ubytování v hotelu*** - 2lůžk.pokoje s příslušenstvím, 7x polopenzi, služby českého průvodce, komplex. pojištění vč. storna zájezdu str. 2 katalogu

Cena nezahrnuje

vstupné, fakult. výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Fakultativní příplatek

připojištění vyššího storna zájezdu 250 Kč str. 2 katalogu

Ubytování

Hotel **** TURQUESA PLAYA - Puerto de la Cruz. Velmi oblíbený hotel s jedinečnou situací v blízkosti hlavní pláže Playa Jardín a zoologické a botanické zahrady Loro Parque. Nejbližší nákupní možnosti a restaurace v bezprostřední blízkosti hotelu. Historické centrum Puerta de la Cruz s četnými bary, restauracemi, kavárnami a nákupními a zábavními možnostmi se nachází cca 1 km od hotelu.

Pláž: Proslulá lávová pláž spojená s krásně udržovaným parkem Playa Jardín je vzdálena pouze 150 m od hotelu.

Vybavení komplexu: Hotel o pěti patrech nabízí vstupní halu s recepcí, společenskou místnost s TV/sat., hlavní restauraci a restaurace à la carte (dvakrát týdně tématické večeře), bary, minimarket, obchůdky se suvenýry a kadeřnictví. Venku 2 bazény (1 s možností klimatizace/vyhřívání), vířivku, snack bar a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Vnitřní bazén možnost navštěvovat pouze v určitých hodinách, za poplatek a s plaveckou čepicí. Osušky zdarma oproti vratné kauci.

Sport: Zdarma fitness, jacuzzi, minigolf, tenis. Za poplatek biliár, squash, krytý bazén (v uvedených hodinách) sauna a masáže.

Internet: WI-FI připojení zdarma v baru(v omezených hodinách) a okolí recepce (za poplatek). Internetový koutek za poplatek.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny centrální klimatizací (v omezených hodinách), koupelnou/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., telefonem,malou ledničkou, trezorem (k pronajmutí) a balkonem nebo terasou.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000