crosssearch

Velký okruh východní Kanadou

Poznávací zájezdy, Kanada

Toronto - Kingston - oblast Tisíců jezer - Montreal - Lac St.Jan - Chicoutimi - Tadoussac - Quebec City - Ottawa - Algonquin SP - Midland - Niagarské vodopády - Toronto

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

TORONTO 15 mil / 25 km Odlet z Prahy do Toronta. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

2.den:

THOUSAND ISLANDS 280 mil / 450 km Časně odjezd podél jezera Ontario do historického Kingstonu. Po prohlídce města pokračování cesty po „Thousand Islands Highway do Rockportu. Zde Vás pozveme na osvěžující plavbu lodí územím „Tisíců ostrovů“ k vodnímu zámečku Bold’s Castle. V podvečer příjezd do Montrealu, ubytování.

3.den:

MONTREAL 110 mil / 170 km Prohlídka downtownu Montreal, olympijského komplexu a shlédnutí města z vrcholu Mont Royal. Odpoledne odjezd do Shawiniganu, ubytování.

4.den:

LAC SAINT JEAN 220 mil / 350 km Dnes Vás čeká celodenní putování velkolepou přírodou plnou hlubokých lesů a krásných jezer. Odpoledne příjezd k ohromnému jezeru Lac St-Jean a v podvečer ubytování v městě Chicoutimi.

5.den:

PP SAGUENAY, ST.SIMEON 140 mil /230 km Průjezd oblastí provinčního parku Saguenay. Přejezd lodním trajektem přes fjord Saguenay a návštěva krásného městečka Tadoussac. Zde Vás pozveme k plavbě lodí za velrybami do ústí řeky St. Lawrence – nezapomeňte si dostatek filmů pro zachycení jedinečných momentů!! V podvečer návrat trajektem zpět a nocleh v St. Simeón.

6.den:

BEAUPRE, ORLEANS ISLAND 140 mil / 220 km Ráno odjezd podél řeky Sv. Vavřince do Quebec City. Cestou návštěva soutěsky St. Anne s divokou řekou a visutými mosty (vstup v ceně) a také zastávka v katedrále St. Anne de Beaupré – známém poutním místě. Odpoledne dále navštívíte typický „Sugar Shack“ – farmu na výrobu kanadského javorového sirupu na ostrově Orleans. Večer příjezd do Québec City, ubytování.

7.den:

QUEBEC CITY, MONTMORANCY FALLS 30 mil /45 km Prohlídka centra tohoto krásného historického města, kterému vévodí monumentální hotel Chateau Frontenac. Návštěva mohutných vodopádů Montmorency Falls. Do večerních hodin volno k samostatné prohlídce a odpočinku.

8.den:

OTTAWA 280 mil / 440 km Časně odjezd přes Montreal do Ottawy. Odpoledne po příjezdu ubytování a prohlídka tohoto hlavního města Kanady do večerních hodin.

9.den:

PP ALGONQUIN 300 mil / 480 km Celodenní putování jedinečnou přírodou oblasti provinčního parku Algonquin. Hluboké lesy protkané tisíci jezer Vás budou doprovázet až téměř k cíli dnešní etapy – městečku Midland. Ubytování v odpoledních hodinách.

10.den:

GEORGIAN BAY, TORONTO 100 mil / 160 km Dopoledne Vás čeká plavba na lodi po Georgian Bay oblastí „30000 ostrovů“ – bývalým územím indiánského kmene Huronů (v ceně zájezdu), poté se již vydáte do Toronta. Po ubytování Vás pozveme k jedinečné prohlídce města na palubě obojživelného autobusu. Závěrem prohlídky Váš autobus zamíří do jezera a poskytne Vám nebývalý pohled na metropoli přes vodní hladinu!! Fakultativně Vám nabídneme jedinečný let helikoptérou nad Torontem a samozřejmě také návštěvu CN Tower - donedávna nejvyšší stavby světa.

11.den:

TORONTO, NIAGARA FALLS 100 mil / 160 km Volné dopoledne v centru Toronta!! Odpoledne Vás čeká přesun k vrcholné atrakci Vaší cesty – Niagarským vodopádům. Po ubytování absolvujete nejprve projížďku lodí pod vodopády (v ceně květen-září), poté i procházku podél vodopádů s průvodcem. Zbytek dne indiv. volno k samostatné prohlídce monumentálních vodopádů.

12.den:

NIAGARA FALLS 35 mil / 55 km Dopoledne máme pro Vás připravený výlet do krásného městečka Niagara on the Lake, jehož součástí je i vzrušující plavba tryskovým člunem do peřejí Whirlpool na řece Niagara (v ceně zájezdu květen-září). Také Vám nabídneme fakultativní let helikoptérou nad Niagarskými vodopády. Odpoledne budete mít volno k relaxaci u vodopádů.

13.den:

TORONTO, odlet domů 80 mil / 125 km Dopoledne indiv. volno, poté transfer na letiště do Toronta a odlet do Prahy.

14.den:

Přílet do Prahy v dopoledních hodinách.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000