crosssearch

Toronto, Niagarské vodopády a příroda Islandu

Poznávací zájezdy, Kanada

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy do Keflavíku. Po příletu odjezd do transfer proslulé termální lázně Modrá laguna. Vykoupání a relaxace zde patří k nezapomenutelným zážitkům, bez kterých by návštěva Islandu nebyla úplná. Transfer do hotelu v Reykjavíku a ubytování....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Program zájezdu

1. den:
odlet z Prahy do Keflavíku. Po příletu odjezd do transfer proslulé termální lázně Modrá laguna. Vykoupání a relaxace zde patří k nezapomenutelným zážitkům, bez kterých by návštěva Islandu nebyla úplná. Transfer do hotelu v Reykjavíku a ubytování. Nocleh.

2. den:
snídaně. Výlet po trase „Zlatého islandského trojúhelníku“ povede do NP Tingvellir, kde byl v r. 930 založen první demokratický parlament světa, do geotermální oblasti gejzírů s úchvatnou podívanou na famózní gejzír Strokkur a k vodopádům Gullfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově. Cestou zpět do Reykjavíku zastávka v kráteru Korid. Po návratu do Reykjavíku vykoupání v termálních lázních. Nocleh.

3. den:
snídaně. V celodenním výletu na jižní pobřeží Islandu nebudou chybět vodopády Seljalandsfoss a Skógafoss, procházka po tajuplné černé pláži Reynisfjara s kamennými útesy a úchvatný pohled na Atlantik a ledovce u nejjižnějšího mysu Islandu – útesů Dyrhólaey. Po zastávce v městečku Vík návrat do Reykjavíku. Nocleh.

4. den:
snídaně. Transfer na letiště v Keflavíku a odlet do Kanady do Toronta. Po přistání transfer do hotelu a ubytování.Podle letového řádu individuální volno nebo procházka s průvodcem. Nocleh.

5. den:
snídaně, okružní jízda kolem nejznámějších památek města, včetně návštěvy věže CN Tower a vyhlídkové galerie a neopakovatelným výhledem na město a jezero Ontario. Dalším významným místem je Hockey Hall of Fame – síň slávy hokeje. Nejzajímavějším předmětem tohoto muzea je originál Stanley Cupu, který si můžete jen zde prohlédnout. V části The Distillery District, kde bývala dříve výrobna alkoholu, se můžete projít mezi bývalími objekty továren, které dnes slouží jako luxusní bydlení nebo navštívit některý z originálních obchodů s řemesly nebo nábytkem. Nocleh.

6. den:
snídaně, brzy ráno přejezd k Niagarským vodopádům přes okouzlující viktoriánské město Niagara Lake, které je dodnes plné britského nádechu. Nalodění na známou loď „Maid of the Mist“, která vede přímo k vodopádu Horseshoe. Volný čas pro prohlídku tohoto přírodního divu světa. Návrat do Toronta. Nocleh.

7. den:
snídaně, individuální program nebo procházka po Toronto s průvodcem. Nocleh.

8. den:
snídaně, volný program. Dle letového řádu transfer na letiště a odlet s mezipřistáními do Prahy.

9. den:
dopoledne přílet do Prahy.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000