crosssearch

Niagara a metropole východní Kanady

Poznávací zájezdy, Kanada

Montreal - Quebec City - vodopád Montmorency - bazilika St. Anne de Beaupré - Mont Tremblant - Ottawa - oblast Thousand Islands - jezero Huron - Toronto - Niagarské vodopády

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

QUEBEC CITY 155 mil / 250 km Odlet z Prahy do Montrealu. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu do Quebec City, ubytování a informativní meeting s průvodcem.

2.den:

QUEBEC CITY, BEAUPRE 80 mil / 130 km Celodenní prohlídka Quebec City a okolí. Návštěva jedinečných vodopádů Montmorency a slavné katedrály Sv. Anny v Beaupré, dle časových možností prohlídka soutěsky řeky St. Anne s divokými peřejemi a visutými mosty (vstup není v ceně). Prohlídka historického centra města s dominantou Chateau Frontenac.

3.den:

MONTREAL 180 mil / 290 km Ráno odjezd zpět do Montrealu, prohlídka města. Společná návštěva slavné katedrály a dostatek času k indiv. prohlídce centra města, návštěva Mt.Royal. Odpoledne odjezd do hlavního města Kanady Ottawy, nocleh v motelu na trase.

4.den:

OTTAWA 140 mil / 220 km Průjezd lyžařskou oblastí Mont Tremblant do Ottawy. Po příjezdu prohlídka historického centra města, návštěva budovy parlamentu. Po ubytování volný večer v centru města.

5.den:

PP ALGONQUIN 310 mil / 490 km Celodenní putování krásnou přírodou protkanou stovkami jezer, návštěva provinčního parku Algonquin. Večer příjezd do městečka Midland u Huronského jezera, ubytování.

6.den:

TORONTO 100 mil / 160 km Dopoledne příjezd do Toronta a orientační prohlídka centra města. Následovat bude společná návštěva do nedávna nejvyšší stavby světa – věže CN Tower (vstup v ceně). Fakultativně Vám nabízíme jedinečný let helikoptérou nad městem, a poté volno v centru města do večerních hodin.

7.den:

NIAGARA FALLS 100 mil / 160 km Ráno návštěva městečka Niagara on the Lake, během které Vás pozveme k výletu tryskovým člunem do peřejí řeky Niagara ( v ceně květen - září ). Odpoledne odjezd k Niagarským vodopádům !! Prohlídka vodopádů do večerních hodin, včetně plavby lodí pod vodopády ( v ceně zájezdu květen - září ).

8.den:

Odlet domů Dopoledne indiv. volno k návštěvě a rozloučení s Niagarou, poté odjezd na letiště a odlet do Prahy.

9.den:

Příletem do Prahy Váš nezapomenutelný výlet skončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000