crosssearch

Montreal, Quebec - Prodloužený Letecký Víkend

Poznávací zájezdy, Kanada

Program zájezdu 1. den: setkání na letišti s průvodcem, odlet do Montrealu. Transfer a okružní jízda, dle letového řádu prohlídka města: Old Port a jeho klenot - bazilika "Notre-Dame", Mount Royal a jeho nádherný výhled na město, olympijský park, který...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

setkání na letišti s průvodcem, odlet do Montrealu.  Transfer a okružní jízda, dle letového řádu  prohlídka města: Old Port a jeho klenot - bazilika "Notre-Dame", Mount Royal a jeho nádherný výhled na město, olympijský park, který uvítal v roce 1976 letní olympijské hry, malebné a rušné " Plateau Mount Royal ". Ubytování v hotelu.  

2. den:

snídaně a individuální volno ve městě, které je proslulé jako město kontrastů a rozporů, které vždy překvapí návštěvníky svou mnohojazyčností (francouzština, angličtina, řečtina a čínština), kulturou a historickými budovami obklopenými mrakodrapy. Montreal je také hospodářským centrem provincie  a město, kde lidé vedou nejvíce hektický noční život v celé zemi. Během odpoledne, se můžete těšit na maximální zážitek z nakupování v obrovských podzemních galeriích v centru města. Ubytování v hotelu.  

3. den:

po snídani odjezd do Quebec City. Prohlídka města. Budete mít příležitost objevit opevněné město Severní Ameriky. Qeubec je nejstarší město Kanady a je vnímáno jako předzvěst Evropy do Severní Ameriky. Budete oslněni tímto památným městem, nyní nazvaným "Klenotem mezinárodního dědictví", které je zapsáno na seznamu UNESCO. Část programu absolvujete pěšky: Abrahamova pole, kterým dominuje řeka St Laurent, náměstí Place d'Armes, Chateau Frontenac a předměstí Starého města s jeho klikatými uličkami. Okolí města je také plné atrakcí. Navštivte ostrov Orleans, kde budete mít možnost ochutnat lahodné speciality s javorovým sirupem. Také navštívíte Cote de Beaupre, Chemin du Roy lemované typickými barevnými střechami, slavný Montmorency vodopády, které jsou o 20 metrů vyšší než Niagarské vodopády. Můžete se také potkat  s Americkými Indiány v rezervaci Wendake. V prostředí, které věrně kopíruje životní styl Huronů. Tito domorodci vám budou vyprávět o historii svých lidí a problémy, kterým musí čelit dnes (fakultativně). Ubytování v hotelu.  

4. den:

snídaně, do odletu indivudální volno a poté transfer na letiště a odlet zpět do ČR.  

5. den:

přílet do ČR.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000