crosssearch

Metropole východu Kanady

Poznávací zájezdy, Kanada

Odlet z Prahy do Toronta. Po příletu následuje transfer do hotelu na trase. Ubytování, volný program, nocleh.

Konečná cena za osobu od: 53 001 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den
ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Toronta. Po příletu následuje transfer do hotelu na trase. Ubytování, volný program, nocleh.

2. den NIAGARSKÉ VODOPÁDY

Prohlídka Niagarských vodopádů - přírodního divu, který si prohlédneme z kanadské, případně i z americké strany. Vyhlídky na vodopády si můžeme zpestřit z vrcholu věže Skylon Tower (fakultativně). Na palubě lodi Maid of the Mist se pak vydáme do těsné blízkosti 55 m vysoké vodní stěny. Cestou zpět do Toronta učiníme zastávku ve vinařské oblasti na ochutnávce vína. Příjezd do Toronta - největšího města Kanady. Ubytování, volný program, nocleh.

3. den TORONTO

Prohlídka Toronta, která rovněž zahrnuje návštěvu štíhlé věže CN Tower a její vyhlídkové galerie s nádherným výhledem na město a obrovské jezero Ontario. Tato 553 metrů vysoká věž byla donedávna nejvyšší stavbou světa. Nocleh v Torontu.

4. den TORONTO - OTTAWA

Přejezd do metropole Kanady Ottawy. Cestu si zpestříme plavbou v překrásné oblasti ,,tisíce ostrovů", jimiž je poset východní břeh jezera Ontario a delta řeky Svatého Vavřince. Tato přírodní oblast rovněž zasahuje hluboko do území Spojenýchh států. Po příjezdu do Ottawy orientační prohlídka města. Ubytování, volný program. Nocleh v Ottawě.

5. den OTTAWA - QUÉBEC CITY

Prohlídka hlavního města Kanady Ottawy a jeho nejatraktivnějších míst jako Rideau Canal - vodní kanál spojující Ottawu s jezerem Ontario, Byward a řady dalších zajímavostí. Rovněž navštívíme budovu parlamentu Parliament Hill. Odpoledne přejezd do Québec City, metropole stejnojmenné kanadské provincie. Ubytování, nocleh.

6. den QUÉBEC CITY

Prohlídka města, které je právem považováno za kolébku francouzské a později i britské kolonizace Kanady. Quebéc City patří k vůbec nejstarším místům v Severní Americe, na němž se úspěšně zachytili evropští osadníci. Vždyť francouzský objevitel Jacques Cartier zde nechal vybudovat zimní pevnost s nepočetnou posádkou už v roce 1535. Ve městě uvidíme budovu parlamentu, historickou čtvrť Upper Town, luxusní zámecký kostel Chateau Frontenac a další půvaby tohoto okouzlujícího města působivé architektury a rušných úzkých uliček. Ve venkovské oblasti ostrova Orleans navštívíme vodopády Montmorency, které jsou s výškou 84 m nejvyšší v provincii Quebec. Odpoledne individuální program ve městě. Ubytování, nocleh.

7. den QUÉBEC CITY - MONTREAL

Ráno odjezd podél řeky svatého Vavřince do Montrealu - města téměř evropského vzhledu a rovněž největší a nejvlivnější metropole francouzsky hovořící provincie Quebec. V Montrealu podnikneme okružní jízdu, při níž si prohlédneme moderní finanční centrum s mrakodrapy, přístavní oblasti, staré město, gotickou baziliku Notre-Dame de Montréal či pahorek Mount Royal - kterému město vděčí za své jméno. Nocleh v Montrealu.

8. den ODLET DO PRAHY

Dopoledne volný program v Montrealu. Odpoledne pak následuzje transfer na letiště a odlet do Prahy.

9. den PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy. Konec programu.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu
7x ubytování kategorie 3*
transfery
služby českého průvodce

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

letištní a bezpečnostní taxy
fakultativní vstupy a výlety
stravování a spropitné
7x snídaně za příplatek

NAVÍC V CENĚ

Vstup na vyhlídkovou věž CN Tower v Torontu
Plavba lodí do těsné blízkosti Niagarských vodopádů
Ochutnávka vína na vinici v oblasti Niagara Falls
Plavba lodí v oblasti Thousands Islands - čili Tisíce ostrovů

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000