crosssearch

Krásy Nové Anglie a východu Kanady

Poznávací zájezdy, Kanada

USA | KANADA: Boston - Cape Cod - NP Acadia - St.John - Peggys Cove - Halifax - ostrov Prince Edward - Grand Falls - řeka St.Lawrence - Laurentides - bazilika St.Anne de Beaupré - Quebec City - Montreal K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

BOSTON 30 mil / 50 km Odlet z Prahy do Bostonu. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu spojený s orientační prohlídkou centra města, ubytování a orientační meeting.

2.den:

CAPE COD 240 mil / 380 km Celodenní výlet na mys Cape Cod. Návštěva městečka Hyannis plného rezidencí slavných lidí, a pitoreskního městečka Provincetown. Dle počasí koupání na plážích Cape Cod Bay.

3.den:

BRUNSWICK 150 mil / 240 km Dopoledne indiv. volno v centru Bostonu, poté odjezd do Brunswicku ve státě Maine, ubytování.

4.den:

NP ACADIA 250 mil / 400 km Putování podél pobřeží Atlantiku na východ. Zastávka v přístavních městečkách Camdenu, Belfastu a ve státním parku Moose Point, poté příjezd do národního parku Acadia. Prohlídka parku včetně výjezdu na nejvyšší horu poloostrova Mt. Cadillac. Ubytování v motelu na cestě do Calais.

5.den:

SAINT JOHN 80 mil / 130 km Podle pobřeží příjezd do Calais – zde překročíte hranice Kanady. Po poledni příjezd do Saint John, ubytování a shlédnutí jedinečného přírodního úkazu, který nemá na světě obdoby – reversních vodopádů na řece St. John.

6.den:

FUNDY SOUND 250 mil / 400 km Velmi časně odjezd lodním trajektem přes mořský záliv Fundy do Digby na poloostrově Nova Scotia. Pokračování podél pobřeží přes Yarmouth a Liverpool do místa ubytování v blízkosti města Bridgewater.

7.den:

HALIFAX 145 mil / 230 km Návštěva malebné rybářské rybářské osady Peggy’s Cove s prastarým majákem na oblých žulových skaliscích nad mořem, poté odjezd do Halifaxu. Prohlídka vojenské pevnosti, indiv. volno v centru města. Odpoledne odjezd do Truro, nocleh.

8.den:

PRINCE EDWARD ISLAND 250 mil / 400 km Přejezd lodním trajektem na ostrov Prince Edward, zde návštěva majáku na mysu Murray Head, který jako první zachytil signály z potápějícího se Titanicu. Prohlídka historického centra městečka Charlottetown. Odpoledne opustíte ostrov po novém 17 mil dlouhém mostě Confederation Bridge. Ubytování v motelu na cestě do Miramichi.

9.den:

GRAND FALLS 170 mil / 280 km Prohlídka městečka Miramichi, pokračování přes Bathurst do Campbelltonu. Dále vede cesta napříč nejstarším pohořím Ameriky do Grand Falls, ubytování a prohlídka soutěsky s vodopády.

10.den:

SAGUENAY SOUND 230 mil / 360 km Velmi časně odjezd do Riviére-du-Loup. Přejezd lodním trajektem přes řeku St. Lawrence do St. Simeón, odtud do Chicoutimi romantickou cestou opuštěnými horami podél řeky Saguenay. Příjezd ve večerních hodinách, ubytování.

11.den:

LARENTIDES, QUEBEC CITY 140 mil / 220 km Průjezd přírodní rezervací Laurentides, dle podmínek pozorování losů a jelenů. Odpoledne příjezd do Québec City, ubytování a indiv. volno k návštěvě historického centra tohoto nejkrásnějšího města provincie Québec.

12.den:

BEAUPRE, ST.ANNE 90 mil / 140 km Návštěva jedinečných vodopádů Montmorency, slavné baziliky Ste-Anne-de-Beaupré a soutěsky s vodopády na řece St. Anne (vstup není v ceně), odpoledne návrat do Québecu, indiv. volno.

13.den:

MONTREAL 175 mil / 280 km Odjezd do Montrealu. Prohlídka města včetně návštěvy slavné katedrály a shlédnutí města z vrcholku Mt. Royal, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

14.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000