crosssearch

PUTOVÁNÍ KAMBODŽOU

Poznávací zájezdy, Kambodža

17 dní letecky - za dědictvím khmerských králů: Bangkok - Khao Yai - Siem Reap - Phnompenh - Sihanoukville Program zájezdu: 1. den ODLET Z PRAHY Odlet z Prahy do Bangkoku. 2. den BANGKOK Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu. Nocleh v Bangkoku. 3. den BANGKOK - KHAO YAI...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

17 dní letecky - za dědictvím khmerských králů: Bangkok - Khao Yai - Siem Reap - Phnompenh - Sihanoukville

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Bangkoku.

2. den BANGKOK

Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu. Nocleh v Bangkoku.

3. den BANGKOK - KHAO YAI

Snídaně. Odjezd přes Nakhon Nayok do národního parku Khao Yai, jednoho z nejcennějších přírodních celků jihovýchodní Asie. Cestou návštěva folklórního tržiště v Nakhon Nayoku. Ubytování, v pozdním odpoledni úvodní výlet do tropického pralesa. Večeře a nocleh v Khao Yai.

4. den NÁRODNÍ PARK KHAO YAI

Snídaně. Celodenní aktivity v pralese, návštěva vodopádů Pha Kluai Mai a Haew Sai. Nocleh v Khao Yai. Oběd a večeře v Khao Yai.

5. den KHAO YAI – ARANYAPRATHET – POIPET – SISOPHON – SIEM REAP

Časná snídaně a odjezd na kambodžskou hranici, pokračování po silnici č. 5 do Siem Reapu. Nocleh v Siem Reapu.

6. den ANGKOR

Snídaně. Celodenní prohlídka areálu Angkoru: prohlídka zřícenin hlavního města khmerské říše Angkor Thomu, chrámu Bayon, kde na Vás shlížejí obrovské tváře bódhisattvy Avalókitešvary, chrámu Ta Prohm, který byl jako jediný ponechán napospas nespoutané přírody, a v pozdním odpoledni návštěva Angkor Watu, kdy západní Slunce dokresluje detaily tohoto největšího hinduistického chrámu této planety. Nocleh v Siem Reapu.

7. den SIEM REAP – PHNOM KROM – SIEM REAP

Snídaně. Návštěva chrámové skupiny Roluos, která architektonicky předcházela Angkoru. Odpoledne projížka po okraji jeze­ra Tonlé Sap, kde se nachází folklórní plovoucí rybářská osada Phnom Krom. Nocleh v Siem Reapu.

8. den ANGKOR – PHNOMPENH

Snídaně. Odjezd přes Kampong Thum do hlavního města Kambodži. Cestou návštěva khmerského mostu v Kompong Kdei a preangkorského chrámu v Sambor Prei Kuk. Nocleh v Phnompenhu.

9. den PHNOMPENH

Snídaně. Celodenní prohlídka města: návštěva areálu královského paláce se Stříbrnou pagodou, nejstaršího chrámu města Wat Phnom, pomníku vietnamského osvobození, bulváru Norodom a Vítězného oblouku. Odpoledne návštěva muzea Tuol Sleng, bývalého vězení Rudých Khmerů, a památníku v Choeng Ek. Nocleh v Phnompenhu.

10. den PHNOMPENH – KEP

Snídaně. Odjezd k chrámu v Tonlé Bati. Pokračování do Takeo, plavba lodí po kanálech k chrámu v Angkor Borei a Phnom Da. Pokračování do bývalého francouzského letoviska Kep. Nocleh v Kepu.

11. den KEP – KAMPOT – SIHANOUKVILLE

Snídaně. Odjezd do Sihanoukville. Cestou zastávka v Kampotu, prohlídka malebného koloniálního městečka a jeskyní Phnom Sorsia. Nocleh v Sihanoukville.

12. – 14. den SIHANOUKVILLE

Snídaně. Pobyt na pláži. Možnost fakultativního výletu do národního mořského parku Ream či do horské stanice v Bokoru. Noclehy v Sihanoukville.

15. den. SIHANOUKVILLE – KRONG KAOH KONG – HAT LEK – TRAT

Snídaně. Odjezd rychlolodí podél kambodžského pobřeží do Krong Kaoh Kongu, přechod do Thajska, pokračování minibusy do Laem Ngopu a do Tratu. Nocleh v Tratu.

16. den TRAT – BANGKOK

Snídaně. Transfer na letiště v Tratu, odlet do Bangkoku a do Prahy.

17. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000