crosssearch

Kambodža - Phnom Penh - Siem Reap - Sihanoukville

Poznávací zájezdy, Kambodža

1.den - odlet z Prahy, let na trase Praha - Kambodža 2.den – přílet do Phnom Penhu, ubytováni v hotelu, volny program. 3.den – snídaně v hotelu, návštěva Toul Sleng – vězeňského musea genocidy, společný oběd, po obědě návštěva Královského Paláce ,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1.den - odlet z Prahy, let na trase Praha - Kambodža

2.den – přílet do Phnom Penhu, ubytováni v hotelu, volny program.

3.den – snídaně v hotelu, návštěva Toul Sleng – vězeňského musea genocidy, společný oběd, po obědě návštěva Královského Paláce , Stříbrné Pagody a Monumentu Nezávislosti, ve večerních hodinách návštěva do hotelu.

4.den - snídaně v hotelu, návštěva chrámu Wat Phnom, Národního Musea, společný oběd, v odpoledních hodinách návštěva popraviště Killing Fields a Centrálního trhu, návrat do hotelu.

5.den – snídaně v hotelu, přelet do města Siem Reap, ubytováni v hotelu, prohlídka památek.

6.den – snídaně v hotelu, celodenní prohlídka Angkorských chrámů, ve večerních hodinách večere v Khmerské restauraci z tradiční khmerskou hudbou a tancem.

7.den – den – snídaně v hotelu, plavba expresní lodi ( Mekong Expres Tour Boad ) se snídani a obědem do Phnom Penhu, následně transfer expresním autobusem do města do přimořského letoviska Sihanoukville, ubytováni v hotelu u plaze.

8.den – snídaně v hotelu, volny program, koupáni.

9.den – snídaně v hotelu, celodenní výlet lodi na korálové ostrovy Koh Tang, Koh Prins , Koh Thmei a Koh Rong, šnorchlování, nebo potápění.

10.den – snídaně v hotelu, volny program, koupáni, v odpoledních hodinách návštěva vodopádu Kbal Chhay Waterfalls, koupáni ve vodopádech.

11.den – snídaně v hotelu, návštěva ( lodi ) národního parku Sihanouk National Park, v odpoledních hodinách návštěva Victory Monumentu a chrámu Wat Utynieng.

12.den – snídaně v hotelu, volny program, koupáni.

13.den – snídaně v hotelu, transfer expresním autobusem do města Phnom Penh, odlet.

14.den přílet do Prahy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000