crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Chrámy Angkoru a pláž Sihanoukville

Poznávací zájezdy, Kambodža (zobrazit na mapě) mapa

Návštěva chrámu Angor Thom vybudovaného v letech 1180-1220 n.l. králem Jayavarmanem VII. a zasvěceného buddhismu. Během výletu si prohlídnete i jižní bránu Angor Tom, kamenný chrám Bayon, chrám Baphoun, chrám Phimeanakas, chrám Preah Palilay, Elephant Teracce nebo Leper King...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V ceně programu: 4x ubytování se snídaní v hotelu Boutique Cambo, 6x ubytování se snídaní v hotelu Golden Sand, celodenní výlet do chrámů Angkor (oběd, večeře, nealko nápoje, jednodenní vstupné do chrámů, auto s řidičem, anglicky hovořící průvodce), polodenní výlet na "Plovoucí vesnice" (oběd, lodní lístek, auto s řidičem, anglicky hovořící průvodce), letenka Siem Reap-Sihanoukville-Siem Reap, veškeré uvedené transfery, 1x 60 minutová masáž, večeře v restauraci Koulen

Cena nezahrnuje: vízum do Kambodži cca 35USD/os., příplatek za kurz vaření cca 25USD/os., cestovní pojištění

1. den

Odlet z Prahy do Siem Reapu s přestupy.

Odlet z Prahy do Siem Reapu s přestupy.

2. den

Kolem oběda přílet do Siem Reapu a transfer do hotelu Boutique Cambo*** (http://www.boutiquecambo/).

3. den - chrámy Angkoru

Návštěva chrámu Angor Thom vybudovaného v letech 1180-1220 n.l. králem Jayavarmanem VII. a zasvěceného buddhismu. Během výletu si prohlídnete i jižní bránu Angor Tom, kamenný chrám Bayon, chrám Baphoun, chrám Phimeanakas, chrám Preah Palilay, Elephant Teracce nebo Leper King Terrace. Prohlídka pokračuje návštěvou chrámu Ta Prohm (chrám s gigantickými kořeny stromů, kde se natáčel film Tomb Raider). Po prohlídce následuje tradiční khmerský oběd. Po obědě prohlídka chrámu Angkor Wat - Svatého města a největšího hinduistického chrámu v Kanbodži. Západ slunce si užijete z hory Bakheng, a poté se vrátíte na večeři s tradičním vystoupením tanečnic Apsara. Přenocování v hotelu Boutique Cambo.

4. den - plovoucí vesnice

Jízda autobusem/minovaném do přístaviště na břehu jezera Tonle Sap. Z lodě si lze dobře prohlédnout ,,plovoucí vesnice." Tradiční khmerský oběd v místní restauraci. Odpoledne možnost individuálního volna nebo za příplatek kurz vaření podle khmerských receptů ve francouzské restauraci Le Tigre de Papier od 17:00h. Součástí kurzu je i nákup surovin na místním trhu. Kurz trvá celkem 3 hodiny (1 hodina nákup, 2 hodiny vaření). Přenocování v hotelu Boutique Cambo.

5. den - Sihanoukville

Transfer z hotelu na letiště Siem Reap a následný odlet do Sihanoukville. Ubytování v hotelu Golden Sand *** (http://www.goldensandhotel.com.kh/) vzdáleného od pláže cca 120m.

6. - 10. den - Sihanoukville

Volný program u moře.

11. den - Siem Reap

Po snídani transfer na letiště Sihanoukville a odlet zpět do Siem Reapu. Transfer do hotelu Sokhalay Angkor Villa Resort****+. Odpoledne lze využít možnost masáží nebo tělových zábalů zahrnutých v ceně. Večer následuje transfer tradičním ,,tuk-tukem" na večeři go hotelu Bopha Angkor (francouzská restaurace v tradičním khmerském stylu).Přenocování v hotelu Boutique Cambo.

12. den - Siem Reap

Po snídani volno nebo opět možnost masáží či tělových zábalů. Odhlášení z hotelu a transfer na letiště Siem Reap. Odlet do Prahy.

13. den

Přílet do Prahy.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000