crosssearch

Japonsko - Jižní Korea

Poznávací zájezdy, Jižní Korea

Přílet do Tokia na letiště Narita v ran­ních hodinách. Transfer do hotelu probíhá místní přepravou. Nocleh v Tokiu. Celodenní prohlídka hlavního města Tokia za použití místní dopravy. Tokio se rozprostírá v délce 130 km po­dél celého zálivu, má kolem 28 milionů obyvatel a...

Konečná cena za osobu od: 91 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy. Odbavení 2 h před odletem.

2. den PŘÍLET DO TOKIA

Přílet do Tokia na letiště Narita v ran­ních hodinách. Transfer do hotelu probíhá místní přepravou. Nocleh v Tokiu.

3. den TOKIO

Snídaně. Celodenní prohlídka hlavního města Tokia za použití místní dopravy. Tokio se rozprostírá v délce 130 km po­dél celého zálivu, má kolem 28 milionů obyvatel a představuje největší měst­ský konglomerát na světě. Navštívíte svatyni Meidži Džingu, okolí císařského paláce, areál Asakusa s chrámem bohyně Hase Kanon a tokijskou věž. Prohlídku města zakončíte v moderním obchodním cen­tru na Ginze. Nocleh v Tokiu.

4. den NIKKÓ

Snídaně. Celodenní výlet do národního parku Nikkó. který je znám svými sva­tyněmi, chrámy a nádhernou přírodou. Během dne navštívíte svatyni Tóšógú věnovanou slavnému šógunskému voje­vůdci, 1200 let starý chrám Rinnódži s Halou tří Buddhů. Odpoledne se ,,Cik-cak" cestou vydáte k jezeru Čúzen­džiko a prohlédnete si 97 metrů vysoký vodo­pád Kegon. Návrat do Tokia. Nocleh.

5. den KAMAKURA - JOKOHAMA - TOKIO

Snídaně. Odjezd vlakem na celodenní výlet do Kamakury a Jokohamy. Pro­hlíd­­ka chrámů v Kamakuře a známé bron­zo­vé sochy Buddhy Daibucu, joko­hamské věže, parku Jamašita a ultra­moderního centra Minato Mirai 21. Nocleh.

6. den TOKIO - HAKONE - HORA FUDŽI - KJÓTÓ

Snídaně. Transfer místní dopravou na nádraží a odjezd superexpresem šin­kan­­sen do Ondawary. Zastávka v Hako­ne, výlet lanovkou na Owakudani s horkými prameny a s výhledem na p­osvát­nou horu Fudži. Projížďka výletní lodí po horském jezeře Aši. V pozdním odpoledni odjezd šinkan­senem do Kjóta. Nocleh.

7. den NARA - ÓSAKA

Snídaně. Transfer vlakem do města Nary. Návštěva parku s posvátnými jeleny s rozlohou 526 hektarů. Obdivu­hodná je svatyně Kasuga a chrám Tódaidži s největší sochou Buddhy po­cházejícím z 8. století. V odpoledních hodinách od­jezd do Ósaky (návštěva ósackého hradu a plovoucí zahradní observatoře). Večer návrat do Kjóta, nocleh.

8. den KÓBE - HRAD HIMEDŽI

Snídaně. Odjezd do města Kóbe rychlo­vlakem. Následuje prohlídka města, starých domů a přístavu včetně muzea výroby tradičního nápoje sake. Dále pokračujete vlakem na hrad Himedži. Hrad je jediným zcela zachovaným velkým středověkým hradem Japonska. V odpoledních hodinách návrat do Kjóta. Nocleh v Kjótu.

9. den KJÓTÓ

Snídaně. Celodenní prohlídka města Kjót­a, které bylo hlavním městem v le­tech 794 až 1868 a patří mezi nejkrás- nější japonská města. Nevšedním zážit­kem se stává návštěva hradu Nidžo, jenž byl postaven ve druhé polovině 14. sto­letí jako součást rezi­dence šóguna. Dále prohlídka Zlatého pavilonu Kinkakudži, ležícího v typické japonské zahradě a svatyně Kijomizu-dera, odkud se rozpro­stírá výhled na Kjótó. Nocleh v Kjótu.

10. den KJÓTÓ - SOUL

Snídaně. Odjezd vlakem na letiště Kansai. Odbavení. Odlet do Soulu. Přílet do Soulu v odpoledních hodinách. Transfer do hotelu, uby­tování. Večer možnost návštěvy Korejské věže s výhledem na Soul. Nocleh.

11. den SOUL

Snídaně. Celodenní prohlídka Soulu včetně paláce Kyongbokkung, sídla dynastie Čoson s pavilóny v korejských zahradách. V paláci se nachází folklórní muzeum s přehlídkou korejské kultury. Pokračování návštěvou pitoreskní uličky Insadong a buddhistického chrámu Čogyesa a svatyně Čong­myo, hlavní korejské svatyně před­ků, založené dynastií Čoson. Nocleh v Soulu.

12. den SOUL - PCHANMUDŽOM - SOUL

Snídaně. Celodenní výlet do Pchanmudžomu na demarkační linii se Severní Koreou. Zde bylo podepsáno roku 1953 příměří a k vzájemným kontaktům slouží jednací budova, stojící přímo na demarkační linii. Nocleh.

13. den SOUL - PRAHA

Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy. Přílet do Prahy ve večerních hodinách.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Soul - Tokio a Ósaka - Soul - Praha s mezipřistáními
11 noclehů se snídaní v hotelech 3*+
přeprava zavazadel mezi Tokiem a Ósakou
transfery veřejnou dopravou (vlaky a šinkansen), v Koreji mikrobusy
program dle itineráře se vstupy
průvodce pořádající CK (minimálně 16 osob)
konečná cena zájezdu zahrnuje letištní a bezpečnostní taxy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000