crosssearch

Viktorriny Vodopády Zimbabwe A Np Chobe Delta Okavango

Poznávací zájezdy, Jihoafrická republika

NP Chobe v Botswaně je vzdálen jen necelé 2 hodiny jízdy od Viktoriiných vodopádů a je domovem největší sloní populace na světě. Řeka Chobe líně protéká rovinatými planinami Caprivi, jež jsou rájem pro velká stáda buvolů, slonů, zeber, pakoňů, antilop a jim v těsné blízkosti...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

1. den: odlet z Prahy (u zájezdů JNF184F, JOJ184F).

2. den:

přílet do Johannesburgu. Transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

3. den:

po snídani transfer na letiště v Johannesburgu a odlet do Victoria Falls. Přivítání na letišti zástupcem partnerské kanceláře, transfer do hotelu na ubytování, volný program. V podvečer  vyzvednutí průvodcem na výpravnou plavbu po horním toku řeky Zambezi (cca 2 hodiny). Návrat do hotelu na nocleh.

4. den:

relaxace v hotelu nebo využití volného dne k absolvování fakultativních výletů. Ráno nebo odpoledne prohlídka vodopádů s průvodcem (cca 2 hodiny). Večer možnost fakultativně absolvovat tradiční večeři Boma při bubnování a tanci domorodců. Nocleh v hotelu.

5. den:

po snídani transfer do NP Chobe v Botswaně. Po příjezdu ubytování a oběd. Odpoledne safari v otevřených terénních vozech. Večeře a nocleh.

6. den.:

volný den v safari lodge,  při kterém můžete využít 2 safari v ceně, buď v terénních vozech nebo po řece Chobe. Plná penze a nocleh.

7. den:

transfer do Kasane, odkud je krátký letecký transfer (letadlem Cessna) do delty Okavango. Transfer na ubytování a oběd. Odpoledne využití aktivit v ceně – výlet pěšky, v motorovém člunu nebo v mokoro  (druh kanoe) do mokřin delty s průvodcem. Plná penze s nápoji (alkoholické i nealkoholické) a nocleh.

8. den:

celý den strávený v safari lodge s využitím aktivit v ceně (2 safari/den). Plná penze s nápoji (alkoholické i nealkoholické) a nocleh.

9. den:

po snídani transfer na letiště (Maun nebo Victoria Falls) k odletu zpět do Johannesburgu. Po příletu transfer do hotelu a připojení se ke skupině (u zájezdů JNF184F, JOJ184F) nebo tranzit na pokračující let do Evropy (u zájezdu JKZ184F).

10. den:

přílet do Prahy (u zájezdu JKZ184F).

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000