crosssearch

JOHANNESBURG , PRETORIA , GRASKOP , HLUHLUHWE , DURBAN , PORT ELIZABETH , TSITSIKAMA , KNYSNA , MOSSEL BAY , KAPSKÉ MĚSTO , STELLENBOSCH

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

JOHANNESBURG , PRETORIA , GRASKOP , HLUHLUHWE , DURBAN , PORT ELIZABETH , TSITSIKAMA , KNYSNA , MOSSEL BAY , KAPSKÉ MĚSTO , STELLENBOSCH

Popis programu:

1. den: odlet Praha i Vídeň.

2. den: přílet Johannesburg, návštěva Lvího parku, transfer do hlavního města Pretorie 55 km/60 min., ubytování v hotelu 3*.

3. den: (S, O) snídaně formou bufetu, okružní jízda městem s obědem a návštěvou historických míst Voortrekker Monument, Kruger House a Church Square na Union Buildings. Transfer Mpumalanga 500 km/6 hod., která patří mezi turistické magnety díky atraktivním scenériím. Při přejezdu přes Long Tom Pass do Graskopu prohlídka první části Panorama Route. Ubytování v 3* hotelu v Graskopu.

4. den: (S) snídaně formou bufetu, prohlídka druhé části Panorama Route a návštěva vyhlídky na třetí největší kaňon světa Blyde River Canyon, Bourke´s Luck Potholes, God´s Window a vodopády. Ubytování v 3* hotelu v Krugerově parku 240 km/4 hod.

5. den: (S) snídaně formou bufetu, safari v Krugerově parku se zastávkami na zajímavých místech.

6. den: (S) snídaně formou bufetu, celodenní cesta přes Swazijské království 750 km/11 hod. do jihoafrické provincie Kwa Zulu Natal. Ubytování v 3*hotelu v Hluhluhwe.

7. den: (S) snídaně formou bufetu, ranní safari v Národním parku Hluhluhwe, plavba lodí po řece Umfolozi v Santa Lucia s možností pozorovat hrochy a krokodýly. Ubytování v 3*hotelu v Santa Lucia.

8. den: (S) snídaně formou bufetu, přejezd Durban 250 km/3 hod., cestou možnost koupání na pláži v Ballitu. Ubytování v 3*hotelu v Durbanu na Golden Mile (Zlatá míle) na pobřeží Indického oceánu, večer individuální volno.

9. den: (S) snídaně formou bufetu, přelet Port Elizabeth, transfer do hotelu 3*, individuální prohlídka města.

10. den: (S) snídaně formou bufetu, odjezd Národní park Tsitsikama 300 km/4,5 hod., individuální volno v prostředí původních pralesů s kombinací divokého pobřeží Indického oceánu. Ubytování v 3* hotelu v Tsitsikama.

11. den: (S) snídaně formou bufetu, přejezd Mossel Bay 650 km/9 hod., cestou výlet na vyhlídku v Knysna s možností ochutnávky místních ústřic, v Mossel Bay návštěva muzea Bartholomea Diaze, světoznámého portugalského mořeplavce, ubytování v 3*hotelu na pobřeží Mossel Bay.

12. den: (S) snídaně formou bufetu, přejezd Kapské Město 340 km/4,5 hod., okružní jízda městem, Stolová hora (lanovka 30 USD), ubytování v 3*hotelu Kapské Město.

13. den: (S) snídaně formou bufetu, výlet k Mysu Dobré naděje, výlet lodí k ostrovu lachtanů v Hout Bay a na zpáteční cestě návštěva kolonie tučňáků v Simon´s Town, návrat do hotelu 3*.

14. den: (S) snídaně formou bufetu, návštěva V&A Waterfront, vinařské farmy s ochutnávkou vína, návrat do hotelu 3*.

15. den: (S) snídaně formou bufetu, možnost nákupů nebo fakultativních výletů, transfer k odletu Praha i Vídeň.

16. den: přílet Praha i Vídeň.

Poznámka:

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční v uvedených termínech při min. počtu 10 osob.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000