crosssearch

Nejlepší z Jar

Konečná cena za osobu od: 65 091 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

10 dní letecky - příroda, města, zvířata a lidé

Program zájezdu

1. den
ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Johannesburgu.

2. den JOHANNESBURG

Přelet do Johannesburgu, transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne okružní jízda městem a podle časových možností návštěva legendárního černošského předměstí Soweto, kde se v 70. letech minulého století začal psát příběh pádu apartheidu. Nocleh v Johannesburgu.

3. den JOHANNESBURG - PRETORIA

Po snídani odjezd do hlavního města JAR - Pretorie. Návštěva památníku bitvy u Blood River a krátká prohlídka města. Průjezd typickou krajinou Východního Transvaalu a podle časových možností návštěva několika vodopádů. Ubytování na trase.

4. den BLYDE RIVER CANYON

Snídaně. Celodenní putování vrchovinou Drakensberg. Navštěva Blyde River Canyon, jenž připomíná známý Velký kaňon v USA, následuje God's Window a vyhlídka na Three Rondawels - skály podobající se domorodým obydlím. Dále navštívíme vodopády Mac Mac, Lisboa a Berlin a podle času i zlatokopecké městečko Pilgrim's Rest. Ubytování v Národním parku Kruger, nocleh.

5. den KRUGERŮV NÁRODNÍ PARK

Snídaně. Putování světoznámou rezervací Kruger. Výlet patří k nezapomenutelným zážitkům, neboť nabízí ve volné přírodě pozorování řady druhů afrických zvířat. Odpolední příjezd do rezervace Karongwe, následuje pozdní oběd, čaj a safari v otevřených terénních vozech s rangery. Při troše štěstí spatříte i tzv. velkou pětku - tedy slona, nosorožce, lva, leoparda a buvola. Po návratu večeře s možností vychutnat si africkou divočinu v atmosféře praskajícího ohně (oběd, večeře a safari v ceně). Nocleh v Kruger NP.

6. den
JOHANNESBURG - KAPSKÉ MĚSTO

Brzy ráno nás čeká další safari v otevřených vozech (opět v ceně). Po snídani přejezd na letiště v Johannesburgu a odlet do Kapského Města, transfer do hotelu. Odpoledne prohlídka města, která bude v případě pěkného počasí zakončena výletem na Stolovou horu (fakultativně).

7. den MYS DOBRÉ NADĚJE

Snídaně. Celodenní výlet k Mysu Dobré naděje, kde se potkávají vody Indického a Atlantického oceánu. Navštívíme městečko Simon's Town proslulé kolonií tučňáků a v Hout Bay budete mít možnost vydat se lodí k ostrovu tuleňů (vstupy fakultativně).

8. den KAPSKÉ MĚSTO - STELLENBOSCH

Snídaně. Volné dopoledne budete moci strávit v nákupní promenádě Victoria Alfred Waterfront nebo se vydat na fakultativní výlet lodí na ostrov Robben Island, nahlédnout do historie JAR a spatřit Kapské Město se Stolovou horou z jiné perspektivy. Odpoledne výlet do městečka Stellenbosch s ochutnávkou skvělého vína.

9. den KAPSKÉ MĚSTO - JOHANNESBURG

Snídaně. Individuální program. Odpoledne transfer na letiště v Kapském Městě a odlet do Prahy.

10. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA CESTY ZAHRNUJE

leteckou přepravu na trase Praha - Johannesburg / Kapské Město - Praha
7x nocleh kategorie 3* se snídaní
1x oběd, 1x večeře, 2x safari v otevřených terénních vozech 5. a 6. den programu
dopravu klimatizovaným autobusem
vstup do Národního parku Kruger
vstup na Mys Dobré naděje, Voortrekker Monument
služby českého průvodce
odnos zavazadel v hotelech a na letištích

CENA CESTY NEZAHRNUJE


letištní a bezpečnostní taxy
fakultativní vstupy a výlety
spropitné, stravu vyjma výše uvedeného

Viktoriiny vodopády prodloužení. Využijte výhodné možnosti prodloužení zájezdu napříč JAR na jednom z přírodních divů světa - totiž Viktoriiných vodopádech v Zimbabwe. Atraktivní program zahrnuje leteckou přepravu, 2 noci ve Victoria Falls, prohlídku vodopádů, plavbu po Zambezi, večeři Boma - kulinářský zážitek s kulisou domordých tanečníků, 1 noc v Johannesburgu a veškeré transfery. Podrobnosti o zájezdu zde.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000