crosssearch

Kapské Město, Zahradní Cesta A Safari V Krugerově Národním P

Poznávací zájezdy, Jihoafrická republika

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy. 2. den: přílet do Kapského Města. Transfer do hotelu, ubytování, volný zbytek dne. Nocleh v Kapském Městě. 3. den: celodenní prohlídka Kapského Města začínající procházkou v zahradách Company’s Gardens,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

 odlet z Prahy.

2. den:

přílet do Kapského Města. Transfer do hotelu, ubytování, volný zbytek dne. Nocleh v Kapském Městě.

3. den:

celodenní prohlídka Kapského Města začínající procházkou v zahradách  Company’s Gardens, čtvrť s pestrobarevnými domky na úpatí Signální hory – Malay Bo-Kap. Hlavním bodem programu je návštěva Stolové hory, kam vyjedete lanovkou. Fakultativně výlet na Robben Island, asi 12 km od Kapského Města. Na ostrově bylo v době apartheidu notoricky známé vězení, kde byl mimo jinými politickými vězni vezněn také Nelson Mandela. Odpoledne zbývá navštívit malebné vinice s ochutnávkou vín a univerzitní městečko Stellenbosh. Ubytování a nocleh v Kapském Městě.

4. den:

celodenní výlet do okolí Kapského Města, cestou přes Hout Bay a krátký lodní výlet k lachtanímu ostrůvku Duiker, přes Chapman´s Peak Drive k parku Mys Dobré naděje a k majáku v Cape Point, dále na návštěvu k tučňákům u Boulder´s Bay. Výlet je zakončen v botanických zahradách Kirstenbosh. Ubytování a nocleh v Kapském Městě.

5. den:

odjezd z mateřského města přes kraj vinic k majestátním Do Toits Kloof horám posetým vinicemi. Pokračování přes městečko Worcester a podél Hex River and Langeberg horského masivu, přes úrodné Breede River údolí plné vinic do Montagu (centrum sklizně meruněk a broskví a výroby sladkých muscadelových vín). Dále přes Ladismith, hor Little Karoo, Calitzdorp ( centrum výroby jihoafrického portského vína) až do Oudsthoorn. Ubytování a nocleh v Oudtshornu.

6. den:

organizovaná prohlídka pštrosího safari parku s možností se na pštrosu také projet. Prohlídka jeskynního komplexu Cango Caves s více než 80 jeskyněmi vedoucími až do hloubky 5 km nitra hory. Veřejnosti je přístupný systém jeskyň se stalaktity a stalagmity vedoucími do hloubky 1,2km. Pokračování dlouhým průsmykem přes hory Outeniqua, odtud pak směrem k Indickému oceánu a napojení na Zahradní cestu v malém městečku Wilderness. Den je zakončen lodním výletem po laguně řeky Knysna. Ubytování a nocleh  v centru městečka Knysna.

7. den:

den strávený v městečku Knysna – centra celé oblasti, a v jeho okolí. Město je situováno na březích laguny Knysna, je obklopeno hustými lesy, horami a Indickým oceánem. Oblast je známá ústřicovými farmami, tuto lahůdku budete také moci ochutnat.  Tento den vám doporučujeme k návštěvě také Knysna Elephant Park, neboli sloní sirotčinec. Zde se můžete blíže seznámit s těmito nádhernými tvory, dotýkat se jich, krmit je. Prohlídka trvá asi 45 min. Zajímavá je i prohlídka opičího parku - Monkeyland. V rezervaci zde žije několik druhů primátů, prohlídka trvá asi hodinu. Obě prohlídky jsou fakultativní. Nocleh je v městečku Knysna.

8. den:

po snídani se přepravíte na letiště v George a vnitrostátní linkou přeletíte do Johannesburgu. Z letiště se vydáte do provincie Mpumalanga, přes Belfast a Lydenburg k průsmyku Long Tom Pass pojmenovanému podle konónů používaných během anglo-burské války. Přes vesničku Sabie, založenou kolem r. 1880 v době zlaté horečky, přejedete do Krugerova parku a do vašeho ubytování v safari kempu Nkambeni. Po ubytování se vydáte na safari v otevřených terénních vozech (asi 3 hodiny). Večeři budete mít ve vašem kempu.

9. den:

fascinující celodenní safari v otevřených terénních vozech v Krugerově národním parku. Do kempu se vrátíte na večeři a nocleh.

10. den:

po snídaní se vydáte zpět do  Johannesburgu k odletu do Evropy.

11. den:

přílet do Prahy. 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000