crosssearch

Jihoafrická republika z Kapska na safari do Krugeru s českým průvodcem

Poznávací zájezdy, Jihoafrická republika

Lodge se nachází nedaleko městečka Hazyview a pouhých 25km od Krugrova národního parku. Samotná lodge je postavená ve stylu srubu na kůlech a je z ní krásný výhled na řeku Sabie, která protéká přímo pod ní. Lodge se nachází na rozsáhlém pozemku a obklopuje ji původní tropický...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

GREENFIRE LODGE HAZYVIEW 2* (hotel):

Popis

Lodge se nachází nedaleko městečka Hazyview a pouhých 25km od Krugrova národního parku. Samotná lodge je postavená ve stylu srubu na kůlech a je z ní krásný výhled na řeku Sabie, která protéká přímo pod ní. Lodge se nachází na rozsáhlém pozemku a obklopuje ji původní tropický les.

Ubytování a vybavení

K ubytování slouží 14 dvoulůžkových pokojů s koupelnou a WC. Pokoje jsou vybaveny větrákem.

Aktivity

Rozsáhlé pozemky kolem lodge můžete využít k procházkám, jsou zde udržované a značené stezky. Při procházce můžete spatřit různé druhy antilop a množství exotického ptactva.

Po dni plném safari si můžete odpočinout u bazénu nebo vychutnat západ slunce v místním baru. V nedalekém adrenalinovém centru můžete vyzkoušet rafting, jízdu na horských kolech nebo čtyřkolkách, případně si s partou kamarádů zahrát paintball.

Greenfire Lodge je ideálním výchozím bodem nejen pro safari v Krugerově národním parku, ale i pro výlety na Panorama Route a vyhlášený Blyde River Canyon.

Vybavení:

zahrada, venkovní posezení, společenská místnost, snídaňová restaurace, parkování, letní terasa, kuchyňka, gril, bazén, bar

Sport v místě:

treking

Sport v okolí:

treking, rybaření, půjčovna kol, off road 4x4, lukostřelba, kánoe

GREENFIRE LODGE JOHANNESBURG 3* (hotel):

Popis

Tato lodge se nachází v severovýchodní části Johannesburgu ve čtvrti Northcliff. Je ideálním výchozím bodem pro další cesty nejen po Jihoafrické republice. Je umístěna v blízkosti nákupních center i restaurací, zároveň však nabízí africkou atmosféru a klid zahrady.

Ubytování a vybavení

K odpočinku před nebo po cestě můžete využít nejen zahradu, ale také bazén či restauraci a v obchodě můžete doplnit vše, na co jste třeba při balení na dovolenou zapomněli.

Ubytování je dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím.

Aktivity

Na místě je možné objednat denní výlety (Soweto, Pretoria, muzeum Apartheidu, Lion Park...) a další služby.

Vybavení:

zahrada, venkovní posezení, slunečníky a lehátka, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, parkování, letní terasa, jídelna, bazén, bar

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000