crosssearch

Exclusivní Safari A Pobytu Mosambiku

Poznávací zájezdy, Jihoafrická republika

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy do Jihoafrické republiky s přestupem. 2. den: přílet do Johanneburgu a poté odjezd na půldenní prohlídku města. Ta zahrnuje Sandton, část s obchodními centry a butiky, trhy s aromatickým kořením,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

 odlet z Prahy do Jihoafrické republiky s přestupem. 

2. den:

přílet do Johanneburgu a poté odjezd na půldenní prohlídku města. Ta zahrnuje Sandton, část s obchodními centry a butiky, trhy s aromatickým kořením, historické a kulturní zajímavosti Johannesburgu. Podíváte se do centra Carlton, odkud se z padesátého patra nabízejí nádherné výhledy na městské centrum, na staré doly jižním směrem i na bohaté severní předměstí s honosnými vilami. Dalšími navštívenými místy bude  Constitutional Hill i  komplex vězení z období apartheidu – Old Ford Prison. Nocleh je v Johannesburgu.

3. den:

 po snídani transfer na letiště a odlet k Viktoriiným vodopádům. Transfer do hotelu na ubytování, volný program. V podvečer  vyzvednutí průvodcem na výpravnou plavbu po horním toku řeky Zambezi (cca 2 hodiny). Návrat do hotelu na nocleh.

4. den:

 relaxace v hotelu nebo využití volného dne k absolvování fakultativních výletů (výlet na raftech v peřejích řeky Zambezi, procházka mezi mladými lvy v doprovodu rangera). Ráno nebo odpoledne prohlídka vodopádů s průvodcem (cca 2 hodiny). Večer možnost fakultativně absolvovat tradiční večeři Boma při bubnování a tanci domorodců. Nocleh v hotelu. 

5. den:

 po snídani transfer do NP Chobe v Botswaně. Po příjezdu ubytování a oběd. Odpoledne safari v otevřených terénních vozech. Večeře a nocleh. 

6. den:

 volný den v safari lodge,  při kterém můžete využít 2 safari v ceně, buď v terénních vozech, nebo po řece Chobe. Plná penze a nocleh. 

7. den:

  transfer do Kasane, odkud je krátký letecký transfer (letadlem Cessna) do delty Okavango. Transfer na ubytování a oběd. Odpoledne využití aktivit v ceně – výlet pěšky, v motorovém člunu nebo v mokoro  (druh kanoe) do mokřin delty s průvodcem. Plná penze s nápoji (alkoholické i nealkoholické) a nocleh. 

8. den:

 celý den strávený v safari lodge s využitím aktivit v ceně (2 safari/den). Plná penze s nápoji (alkoholické i nealkoholické) a nocleh. 

9. den:

 po snídani krátký letecký transfer (cca 20 min) na letiště v Maun k odletu do Johannesburgu. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a volný čas.  Nocleh v Johannesburgu.

10. den:

 po snídani transfer na letiště v Johannesburgu k odletu do Vilanculous v Mozambiku. Po příletu vyřízení celních a pasových formalit za asistence zástupce hotelu Pestana Bazaruto Lodge. Poté letecký transfer do hotelu na ostrově Bazaruto. Ubytování, volný zbytek dne, večeře a nocleh. 

11. den:

 volný den k relaxaci na nádherném, doposud turisticky málo známém a tudíž kouzelném ostrově s průzračnou vodou a idylickými plážemi. Ostrov je zkrátka malým rájem na zemi. Část ostrova tvoří obrovské písečné duny, z části je hustě porostlý exotickou subtropickou vegetací, kdy se kokosové palmy a ořechovníky  kešu  dotýkají samotných pláží. Plná penze v hotelu. 

12. den:

  relaxace v hotelu s plnou penzí. Možnost šnorchlování, výletu za rybařením, potápění. 

13. den:

 po snídani letecký transfer zpět do Vilanculous, odtud letecky do Johannesburgu a následně let do Evropy. 

14. den:

 přílet do Prahy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000