crosssearch

Afrika, safari, poznání...

Poznávací zájezdy, Jihoafrická republika

Program zájezdu 1. DEN PRAHA/VÍDEŇ - JOHANNESBURG Setkání skupiny na letišti v Praze nebo ve Vídni,odbavení. Let s přestupem do Johannesburgu.Občerstvení v letadle. 2. DEN JOHANNESBURG Po příletu do Johannesburgu setkání s místním partnerem a transfer do hotelu, kde bude...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. DEN PRAHA/VÍDEŇ - JOHANNESBURG
Setkání skupiny na letišti v Praze nebo ve Vídni,odbavení. Let s přestupem do Johannesburgu.Občerstvení v letadle.

2. DEN JOHANNESBURG
Po příletu do Johannesburgu setkání s místním partnerem a transfer do hotelu, kde bude
následovat informační schůzka ohledně programu během následujících dnů. Ubytování, volný
program, nocleh.

3. DEN JOHANNESBURG - HAZYVIEW
Snídaně. Cesta provincií Mpumalanga po nejznámější silnici v zemi Panorama Route, až do
městečka Graskop. Zastávka u jednoho z přírodních divů Afriky a největšího ,,zeleného kaňonu" světa - Blyde River Canyon. Dech beroucí výhled z místa zvaného God´s Window (Boží okno) nadchne všechny návštěvníky! Posledním navštíveným místem pak budou skalní útvary Bourke´s Luck Pothole. Příjezd do malého městečka Hazyview,ubytování, večeře a nocleh.

4. DEN NÁRODNÍ PARK KRUGER
Po snídani v časných ranních hodinách odjezd na celodenní safari do Národního parku Kruger, do jedné z největších přírodních rezervací v Africe o rozloze téměř dva miliony hektarů, kde žije ve volné přírodě 137 druhů savců, 500 druhů ptáků, 112 druhů plazů.... Návrat do hotelu, nocleh.

5. DEN HAZYVIEW - SVAZIJSKO
Snídaně. Cesta na jih do farmářského městečka Malalane přes Svazijsko, malý stát, kterému od roku 1986 vládne král Mswati III. Návštěva známé sklářské dílny Ngwenya a pokračování do hotelu.Ubytování, nocleh.

6. DEN SVAZIJSKO - SV. LUCIE A OKOLÍ
Snídaně. Poté odjezd do Zululandu - domova černošského národa Zulú. Cesta dále pokračuje do provincie KwaZulu-Natal, kde se snoubí starobylé tradice Zulú s moderní kulturou. Následuje plavba lodí po jezeře Sv. Lucie, které je největším jihoafrickým jezerem a kde je možné spatřit hrochy,krokodýly a rušný ptačí život. Ubytování a nocleh.

7. DEN SV. LUCIE A OKOLÍ - DURBAN
Po snídani odjezd na safari - nejstarší přírodní rezervace v Africe - Hluhluwe Umfozi Park, kde žijí zvířata ve volné přírodě. Poté odjezd do města Durban, největšího a turisticky vyhledávaného města provincie KwaZulu-Natal. Krátká prohlídka města s návštěvou botanické zahrady. Ubytování v hotelu, večeře a nocleh.

8. DEN DURBAN - DRAČÍ HORY
Snídaně. Poté odjezd směrem k jihu k Dračím horám a dále k vodopádu Howick Falls na řece Umgeni padajícímu z výšky 95 metrů. Odpoledne příjezd do hotelu, ubytování. Volné odpoledne. Večeře a nocleh.

9. DEN DRAČÍ HORY
Snídaně. Volný den určený k odpočinku, relaxaci a pozorování úžasného okolí s majestátními Dračími horami. Možnost fakultativního výletu. Večeře,nocleh.

10. DEN DRAČÍ HORY - VÝCHODNÍ LONDÝN
Snídaně. Pokračování do Východního Londýna se zastávkou ve městě Umtata, kde se narodil a vyrůstal Nelson Mandela. Návštěva muzea věnovaného jeho životu. Pozdě odpoledne příjezd do Východního Londýna, jediného říčního přístavu Jihoafrické republiky. Ubytování v hotelu, nocleh.

11. DEN PORT ELIZABETH
Po snídani následuje krátká prohlídka Východního Londýna, cesta dále pokračuje přes malé městečko Port Alfred až do města Grahamstownu. Následuje krátká prohlídka města s jeho nejzajímavějšími místy. Odjezd do města Port Elizabeth, které je proslulé svými okouzlujícími plážemi po celém světě. Ubytování v hotelu a nocleh.

12. DEN PORT ELIZABETH - KNYSNA
Snídaně. V tento den cesta pokračuje směrem k Mysu. Následuje návštěva Národního parku
Tsitsikamna, který se táhne 80 km podél pobřeží a nabízí vynikající trasy pro pěší túru. Z vyhlídek je možné pozorovat delfíny nebo třeba velryby. Krátká zastávka u ústí řeky Storms, odkud je nádherný výhled. V pozdních odpoledních hodinách příjezd do města Knysna, ubytování a nocleh.

13. DEN OUDTSHOORN
Po snídani následuje výlet do města Oudtshoorn,které je domovem největší populace pštrosů na světě. Návštěva jeskyní Cango. Dále návštěva pštrosí farmy s možností projížďky na pštrosovi. Návrat do Knysny, večeře a nocleh.

14. DEN KNYSNA - KAPSKÉ MĚSTO
Snídaně. Odjezd do přístavního města Mossel Bay.Návštěva dvou částí muzejního komplexu Diaz -Old Post Office, jehož historie sahá až do roku 1500.Druhá část komplexu je zasvěcena portugalskému mořeplavci Bartolomeu Diazovi, který jako první obeplul mys Dobré naděje. Dále cesta pokračuje přes města Swellendam a Worcester, tunel Huguent až do Kapského města. Ubytování v hotelu, nocleh.

15. DEN KAPSKÉ MĚSTO
Snídaně. Volný den určený k odpočinku a relaxaci s možností fakultativního výletu do Simon´s Town,známého kolonií tučňáků, nebo na promenádu Victoria & Alfred Waterfront s obchody a restauracemi. Nocleh.

16. DEN KAPSKÉ MĚSTO
Po snídani odjezd na letiště a odlet do Prahy nebo Vídně s přestupem. Občerstvení v letadle.

17. DEN PRAHA/VÍDEŇ
Pokračování v cestě zpět do Prahy nebo Vídně.Přílet, konec programu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000