crosssearch

Tokio Hakone Takayama Kjótó Hirošima Ósaka

Poznávací zájezdy, Japonsko

Odlet Praha/Vídeň.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den

odlet Praha/Vídeň.

2. den

přílet do Tokia, transfer, ubytování v hotelu Shiba Park 3*.

3. den

snídaně, celodenní prohlídka města: Tokio Metropolitan Government Office Observation Hall, kaple Meiji, Imperial Palace Plaza, chrám Asakusa Kannon, nákupní centrum Nakamise, Ginza, návrat do hotelu.

4. den

snídaně, výlet do Nikko, prohlídka města, návštěva svatyně Toshogu, jízda serpentinami Irohazaka s 20 ostrými zatáčkami k jezeru Chuzenji v sopce Nantai, vodopády Kegon, transfer zpět do hotelu.

5. den

snídaně, cesta dálnicí Tomei do národního parku Fudži & Hakone, prohlídka 5. stanice hory Fudži, výlet lodí po jezeře Ashi, hora Komagatake Ropeway, údolí Owakudani, transfer autobusem do hotelu Palace Hotel Hakone.

6. den

snídaně, transfer na železniční stanici Odawara, odjezd vlakem do Nagoji, přestup na druhý vlak, přesun do Takayamy. Prohlídka města s návštěvou vesnice Hida a muzea lidového umění Kusakabe, transfer do hotelu Hida Takayama Washington Palace.

7. den

snídaně, transfer do Shirakawagy, prohlídka, pokračování do Kanazawy, půldenní prohlídka, zahrada Kenrokuen, Nagamachi Samurai Residence. Transfer na stanici Kanazawa. Přesun vlakem do Kjótó. Ubytování v hotelu New Miyako hotel.

8. den

snídaně, celodenní prohlídka města Kjótó: hrad Nijo, chrámy Kinkakuji, Sanjusangendo, ­Kiyomizu, návrat do hotelu.

9. den

snídaně, půldenní výlet do Nara, návštěva chrámu Todaiji, jelení obory Nara Park, kaple Kasuga, při cestě zpět zastávka u Uji, prohlídka Fénixova chrámu - Byodo In, návštěva čajového obřadu, návrat do hotelu, zbytek dne individuální volno.

10. den

snídaně, transfer na železniční stanici Kjótó, přesun vlakem do Hirošimy, prohlídka města: návštěva kaple Itsukushima, Peace Memorial Park, Peace Memorial Museum, transfer do hotelu New Hiroden Hiroshima (velká zavazadla pocestují do Ósaky, malé zavazadlo na jednu noc v hotelu).

11. den

snídaně, procházka k železniční stanici Hirošima, přesun vlakem do Himeji, prohlídka města, návštěva kostela Himeji a zahrady Kokoen, transfer na nádraží, přesun vlakem do Ósaky, transfer do hotelu New Hankyu Ósaka. Zbytek dne individuální volno.

12. den

snídaně, půldenní projížďka městem Ósaka: návštěva kostela Ósaka, observatoř, Plovoucí zahrada, Doton Bori, návrat do hotelu, zbytek dne individuální volno.

13. den

po snídani transfer na letiště Kansai Ósaka, přílet Praha/Vídeň.

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 8 osob.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000