crosssearch

To nejlepší ze Země vycházejícího slunce

Poznávací zájezdy, Japonsko

Přilet do Tokia, odpoledne panoramatická vyhlídka na Tokio, procházka luxusní čtvrtí Ginza. Odjezd do hotelu. Celodenní prohlidka města – svatyně Meidži a Asakusa, nákupni arkády. Nakamise, plavba po řece Sumida, ukázka kaligrafie.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis okruhu

1. DEN – Odlet z Prahy do Tokia.

2. DEN – TOKIO – Přilet do Tokia, odpoledne panoramatická vyhlídka na Tokio, procházka luxusní čtvrtí Ginza. Odjezd do hotelu.

3. DEN – TOKIO – Celodenní prohlidka města – svatyně Meidži a Asakusa, nákupni arkády. Nakamise, plavba po řece Sumida, ukázka kaligrafie. Návrat do hotelu.

4. DEN – KAMAKURA – Celodenni výlet do Kamakury vzdálene cca 50 km od Tokia. Prohlidka svatyně Tsurugaokahachimangu, chrámu Hase a chrámu Kotokuin s druhou největši sochou Buddhy v Japonsku. Procházka po ostrově Enoshima. Návrat do Tokia.

5. DEN – TOKIO – NIKKÓ – TOKIO – Odjezd do Nikko, prohlídka jednoho z nejkrásnějšich mist Japonska s komplexem starobylych chrámových staveb, jezera Čuzendži a vodopádu Kegon. Návrat zpět do Tokia.

6. DEN – HAKONE – FUDŽI – Odjezd do Hakone. Výjezd autobusem do 5. stanice hory Fudži. Plavba po jezeře Ashi s výhledy na posvátnou horu Fudži. Ubytování.

7. DEN – HAKONE – KJÓTO – Po snídani přejezd superexpresem Hikari do Kjota. Odpoledne prohlídka bývalého hlavního města, které bylo 1 000 let sídlem císaře – hrad Nidžo s vrzající podlahou, která prozradila každého nepřítele, chrámy Kinkakuji a Ryoanji. Ubytování.

8. DEN – KJÓTO – Celodenní prohlídka Kjota – Chrám Kiyomizu, svatyně Heian, čajový obřad v tradičnim domě Machija, chrám Sanjusnagendo s tisíci sochami bohyně Kanon. Procházka čtvrtí Gion, kde dosud pracují a žijí gejši.

9. DEN – KJÓTO – NARA – Návštěva Muzea saké, svatyně Fushimi. Půldenní výlet do Nary, která bývala hlavním městem před Kjotem a kde dosud volně pobíhají japonští jelínci. Prohlídka chrámu Todaiji s největší sochou Buddhy v Japonsku. Procházka cestičkou lemovanou stovkami kamenných luceren k šintoistické svatyni Kasuga. Návrat do Kjota.

10. DEN – HIROŠIMA – MIYAJIMA - Cesta superexpresem do Hirošimy, přejezd trajektem na ostrov Miyajima se svatyni Icukušima, která je postavena na vodě a již majestátně vévodí červená šintoistická brána ukotvená v moři. Ostrov je považován za jedno z nejkrásnějších míst v Japonsku. Odpoledne návrat do Hirošimy, prohlídka muzea a parku s památníkem oběti atomové bomby. Večer návrat do Kjota.

11. DEN – KJÓTO – ÓSAKA – Dopoledne prohlídka Kjota – chram Ginkakuji, trh Nishiki. Odpoledne volný program s možností fakultativního výletu do Osaky.

12. DEN – KJÓTO – ARASHIYAMA – Dopoledne možnost půldenního fakultativního výletu do Arashiyamy, která sloužila dříve jako místo odpočinku členů císařského dvora. Procházka bambusovými háji, kterými je místo proslavené, návštěva chrámu Tenryuji. Večer transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Cena zahrnuje

- letenku Praha – Tokio, Ósaka – Praha vč tax
- jízdenky expresním vlakem JR dle programu
- 10x ubytování (hotely ***)
- 10x snídani
- vstupy dle programu
- přeprava klimatizovaným autobusem po trase okruhu
- česky mluvící průvodce

Cena nezahrnuje

- příplatek za polopenzi
- fakultativní výlety
- pojištění

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000