crosssearch

To nejlepší z ostrova Honšú

Poznávací zájezdy, Japonsko

Tokio o NP Nikko o Mt. Fudži o Kyoto o Nara o Osaka

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den::
odlet z Prahy s přestupem do Tokia.

2. den::
přílet na mezinárodní letiště Narita u Tokia, transfer do hotelu v Tokiu, v oblasti Šindžuku. Ubytování na 4 noci.

3. den::
celodenní výlet do jedné z nejkrásnějších oblastí Japonska, do města Nikkó, ležícího na sever od Tokia. Navštívíte nádhernou svatyni Tóšógú, posvátné místo jak budhismu, tak i šintoismu, postavenou na počest šóguna Tokugawy, rozsáhlý chrámový komplex ležící uprostřed nádherných hor. Zastávka a krátká procházka k vodopádům Kirifuri. Návrat na nocleh.

4. den::
celodenní prohlídka hlavního města Japonska - Tokia - začneme na Císařském náměstí, u sídla císaře a jeho rodiny dobře skrytého za zdmi a hustými korunami stromů, dále návštěva nejuctívanějšího budhistického chrámu města Sensódži, známého též jako Asakusa Kannon, pak nejvýznaměší šintoistická svatyně Meiji Jingu, prohlídka čtvrtí Harajuku a Omotesando. Nocleh.

5. den::
 celodenní výlet do oblasti Mt. Fudži - Hakone, do oblasti s kouzelnými přírodními scenériemi, s nejvyšším vrcholem celé země, posvátnou sopkou, horou Fudži. Pokud počasí dovolí, dojedeme co nejvýše, na 5. stanici ve výši cca 2 000 m n.m. Plavba po jezeře Ashi. Návrat na nocleh.

6. den::
 dopoledne individuální volno, možnost návštěvy rušného trhu Cukidži, ze 45. patra Tokijské radnice si prohlídnout metropoli z ptačí perspektivy, navštívit okolní parky či vyrazit na nákupy. Odpoledne transfer na nádraží, přejezd šinkansenem do Kyota. Ubytování na 3 noci.

7. den::
celodenní prohlídka Kyota, města, které bylo více než tisíc let hlavním městem Japonska. Návštěva paláce Nidžó, Zlatého pavilónu a chrámu Kinkakudži, chrámu Rjóandži. Nocleh. 

8. den::
dopoledne výlet do města Nara, které bylo hlavním městem císařství ještě před Kjótem. Největší zajímavostí je monumentální socha Buddhy v chrámu Tódaidži, dále návštěva nejposvátnější narské svatyně Kasuga. Odpoledne krátká zastávka ve třetím největším japonském městě Osaka, návštěva jeho nádherného hradu. Návrat na nocleh.

9. den::
dopoledne individuální volno, navečer transfer na letiště Kansai, postaveného na umělém ostrově, odlet s přestupem do Prahy.

10. den::
přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000