crosssearch

Japonsko - země samurajů

Poznávací zájezdy, Japonsko

Tokio o NP Fudži-Hakone o NP Nikkó o Kamakura o Kanazawa o Kjóto o Nara o Hirošima o Mijadžima o Ósaka o Himedži

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Tokio o NP Fudži-Hakone o NP Nikkó o Kamakura o Kanazawa o Kjóto o Nara o Hirošima o Mijadžima o Ósaka o Himedži

Program

1.den:
odlet z Prahy do Tokia.

2.den:
po příletu do Tokia transfer do hotelu a ubytování. Návštěva Asakusy - prohlídka atmosférického chrámu Sensódži a brány Kaminarimon. Výlet lodí po řece Sumida pod Rainbow Bridge do Tokijské zátoky, návštěva Odaiby, slavné čtvrti obchodů a bank Ginza a Tokijského kongresového centra - zázraku moderní architektury. Nocleh.

3.den:
snídaně. Výlet lodí, vlakem a lanovkou do NP Fudži-Hakone s posvátnou horou Fuji - příležitost odpočinku od ruchu velkoměsta. Návrat do Tokia. Nocleh.

4.den:
snídaně. Celodenní výlet vlakem do jednoho z nejkrásnějších míst v Japonsku NP Nikkó - hrobky největších z šógunů Tokugawa v prastarých cedrových lesích, chrám Rinnódži, svatyně Tóšógů. Návrat do Tokia. Nocleh.

5.den:

snídaně. Výlet vlakem do starého hlavního města Kamakura - velký Buddha pod otevřeným nebem Daibutsu, nádherný chrám Hasedera a šintoistická svatyně Hačimandžingů. Večer západní a východní Šindžuku - kontrast dech beroucích mrakodrapů jako Tokijská radnice a Sumimoto Building s chaosem největší zábavní čtvrti na světě Kabukičó. Možnost povečeřet v restauraci v 51. patře s výhledem na noční Tokio. Nocleh.

6.den:
snídaně. Obrovský rybí trh Tsukidži, návštěva císařských zahrad, elektronického městečka Akihabara a večer čtvrtí Šibuja a Haradžuku. Nocleh.

7.den:
snídaně. Odjezd do Kanazawy na pobřeží Japonského moře rychlovlakem šinkansen. Odpoledne návštěva tradiční dílny na barvení hedvábí v samurajské čtvrti Nagamači a prohlídka vily bohaté samurajské rodiny. Nocleh.

8.den:

snídaně. Prohlídka nejvýznamnějších pamětihodností Kanazawy včetně jedné z nejstarších a nejkrásnějších japonských zahrad Kenrokuen, původních domů gejš v Higašijama a zbytků hradu s branou Išikawa. Odpoledne odjezd do bývalého hlavního města japonského císařství Kjóto. Nocleh.

9.den:
snídaně. Prohlídka nejkrásnějších památek, kulturní perly Japonska - Císařský palác, chrám Kjómizudera, Ginkakudži (Stříbrný pavilon), Kinkakudži (Zlatý pavilon) a chrám Nanzenji. Večer možnost zhlédnout představení japonské tradiční kultury v Gion. Nocleh.

10.den:

snídaně. Výlet vlakem do tradičního centra japonského buddhismu Nara - zlatý Buddha v největší dřevěné stavbě na světě v chrámu Daitokudži, překrásná zenová zahrada Isuien, zastávka v chrámu Fénixe. Návrat do Kjóta. Nocleh.

11.den:
snídaně. Odjezd do Hirošimy - prefekturální muzeum s obrazem Venušin sen od Salvadora Dalího a díly slavného hirošimského umělce Hirayamy Ikuoho, přilehlá zahrada Šukkei-en, kontroverzní Muzeum atomové bomby, Památník míru, ruiny budovy Centra na podporu průmyslu - symbol hirošimské atomové zkázy. Nocleh.

12.den:
snídaně. Výlet na ostrov Mijadžima s proslulou plovoucí bránou Torii, výstup či výjezd lanovkou na horu Misen. Večer přejezd šinkansenem do Ósaky. Nocleh.

13.den:
snídaně. Ósaka - prohlídka fascinujícího velkoměsta - div moderní architektury Umeda Sky Building se střešní observatoří pod otevřeným nebem, ósacký hrad, chrám Šitennódži, čtvrť jídla a zábavy Namba s výstřední Amerika mura a Namba Parks - nově dokončená oáza zeleně a klidu v srdci města. Nocleh.

14.den:

snídaně. Výlet super expresem Šinkansen do města Himedži a návštěva areálu největšího a nejkrásnějšího původně dochovaného japonského hradu. Odpoledne fakultativně možnost návštěvy Ósackého akvária. Nocleh.

15.den:

snídaně. Volný program v Sace. Večer návštěva zábavní čtvrti Šinsekai. Fakultativně možnost celodenního výletu na posvátnou horu Kója, tradičního centra buddhismu uprostřed úchvatné přírody. Nocleh.

16.den:
snídaně. Transfer na známé na umělém ostrově postavené letiště Kansas a odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000