crosssearch

Poznávací zájezd na 13 dnů po nejzajímavějších místech Jamajky kombinovaný s pobytem u moře na plážích Montego Bay nebo Runaway Bay.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu

Poznávací zájezd na 13 dnů po nejzajímavějších místech Jamajky kombinovaný s pobytem u moře na plážích Montego Bay nebo Runaway Bay.

Montego Bay
Negril
Ocho Ríos
Port Antonio
Kingston
Santa Clara
Varadero

Program okruhu

1. DEN - Praha - Montego Bay
Odlet z Prahy na Jamajku přímým charterovým letem. Transfer z letiště, ubytování v 3* hotelu v Montego Bay (2 noci s polopenzí).

2. DEN - Montego Bay - Black River - Negril
Odjezd z hotelu do jednoho z nejstarších měst ostrova - Black River. Následuje safari na stejnojmenné řece, která je zároveň druhou nejdelší řekou Jamaiky. Zde uvidíte nedotčenou přírodu, zejména vysoké mangrovníky hojně obklopující oba břehy řeky, rozmanité druhy exotického ptactva, krokodýly aj. Ve městě si také vychutnáte oběd v místní restauraci. Celodenní výlet dále pokračuje k jedné z nejznámějších atrakcí celého ostrova - YS Falls. Tyto přírodní vodopády vysoké přes 30 metrů vynikají svými 7 kaskádami, pod nimiž se nacházejí jezírka, obklopená bujnou flórou. Den zakončíte v městečku Negril, kde budete sledovat nádherný západ slunce v místním Ricks Café. Večer návrat do hotelu v Montego Bay.

3. DEN - Montego Bay - Ocho Rios
Den začnete prohlídkou vesničky Nine Miles, kde se v roce 1945 narodil král reggae, Bob Marley. Poté výlet pokračuje k vodopádům Dunn River Falls, které jsou součástí jednoho z nejrozsáhlejších národních parků celé Jamajky. Součástí programu je i pěší výstup těmito kaskádovitými vodopády. Ty jsou přibližně 180 metrů dlouhé a připomínají obří přírodní schody, které doplňuje několik malých lagun s průzračnou vodou. Následuje oběd v místní restauraci v těsné blízkosti vodopádů. Ubytování, večeře a nocleh v 3* hotelu Mystic Ridge, Ocho Rios.

4. DEN - Ocho Rios - Port Antonio
Po snídani odjezd z Ocho Rios do města Port Antonio. Jedná se o třetí největší přístav ostrova. Uvidíte městečko i samotný přístav, poté navštívíte také jedno z nejkrásnějších míst této oblasti - Frenchmans Cove. Pláž s bílým pískem, útesy porostlé zelení a průzračnou mořskou vodou jen vybízejí k odpočinku a koupání. Zde následuje oběd a možnost odpočinku. Fakultativně je možný výlet loďkou do nedaleké zátoky Blue Lagoon (orientační cena 10 USD/os.). V této zátoce se mísí slaná mořská voda se sladkými minerálními prameny, kde vám křišťálově průzračná voda s tyrkysovým nádechem zajistí opravdový zážitek z koupání. Ubytování, večeře a nocleh v 3* hotelu Jamaica Palace, Port Antonio.

5. DEN - Port Antonio - Kingston
Celodenní výlet do hlavního města Jamajky, Kingstonu. Město se nachází na severozápadě ostrova a je obklopeno pohořím Blue Mountains, najdete zde také malebný přístav. Při návštěvě uvidíte univerzitu West Indies Campus, Devon House (vstupné cca 10USD/os.), Muzeum Boba Marleyho (vstupné cca 20 USD), Kings House aj. Během dne oběd v místní restauraci Ligunaea Club. Odpoledne návštěva Tuff Gong - jedná se o nahrávací studio úzce spojené s reggae. Jeho zakladatelem nebyl nikdo jiný, než právě Bob Marley a jeho skupina The Wailers. Následuje transfer do vybraného pobytového hotelu, ubytování.

6. - 11. DEN - Montego Bay
Dny volna a odpočinku ve vybraném hotelu s all inclusive. Po náročných dnech strávených cestováním jistě oceníte možnost odpočinout si na místních plážích. K dispozici je také nabídka fakultativních výletů.

12. DEN - Montego Bay - Praha
Ukončení pobytu, transfer na letiště k odletu do Prahy. Odlet z letiště v Montego Bay.

13. DEN - Praha
Přistání v Praze.

Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 17 osob. Po cestě do destinace mezipřistání na Azorských ostrovech, po cestě z destinace mezipřistání v Cancúnu a na Azorských ostrovech.

V ceně zájezdu je zahrnuto

Letecká doprava Praha - Montego Bay - Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování (v případě 13 denního zájezdu na 11 nocí), stravování dle programu a vybraného hotelu,, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto

Doporučený příplatek za cestovní pojištění, příletová taxa 44 USD/osoba splatná před odletem na letišti Montego Bay. Doporučené vstupné cca 40 USD/osoba.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000