crosssearch

Okruh Jamajkou

Poznávací zájezdy, Jamajka

Poznávací okruhy - Jamajka

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den PRAHA - MONTEGO BAY - OCHO RIOS

Sraz skupiny na letišti Praha - Ruzyně 2,5 hodiny před odletem. Odlet na Jamajku. Přílet do Montego Bay, uvítání na letišti a transfer podél severního pobřeží do Ocho Rios. Nocleh v Ocho Rios.

2. den
OCHO RIOS - DUNN'S RIVER FALLS - PORT ANTONIO

Snídaně. Po průjezdu přístavním centrem Ocho Rios se budete moci vykoupat v nejznámější turistické atrakci Jamajky - ve vodopádech Dunn's River Falls. Tyto kaskádovité vodopády s přírodními jezírky je možné vyšplhat za doprovodu místního průvodce proti proudu řeky. Po obědě přejezd podél scénického severního pobřeží s mnoha banánovými plantážemi a do poklidného městečka Port Antonia, krátká prohlídka centra města. Nocleh v hotelu v Port Antoniu.

3. den FRENCHMAN'S COVE - KINGSTON

Snídaně. Návštěva pláže Frenchman's Cove s bílým pískem, volný čas na pláži, oběd. Přejezd do hlavního města Jamajky Kingstonu. Kingston je správním centrem Jamajky s muzei, divadly i hudebními kluby. Volný čas pro fakultativní prohlídku muzea Boba Marleyho, zesnulého, legendárního jamajského hudebníka stylu reggae, nebo Devon House, prvního koloniálního domu, vlastněného bohatou rodinou Afroameričanů. Nocleh v Kingstonu.

4. den KINGSTON - JIŽNÍ POBŘEŽÍ

Snídaně. Přejezd k jižnímu pobřeží Jamajky se zastávkou v Mandeville, městečku s koloniální, anglickou atmosférou, zastávka v Bamboo Avenue, kde byly během kolonizace vysázeny tisíce bambusů podél několik km dlouhé silnice na ochranu proti prudkému slunci. Nocleh v okolí Black River.

5. den BLACK RIVER - NEGRIL

Snídaně. Projížďka motorovým člunem po nejdelší řece Jamajky Black River. Pozorování krokodýlů, vodních ptáků a mnoha mangrovníků na březích řeky s černým dnem. Poté transfer do Negrilu podél jihovýchodního pobřeží Jamajky. Ubytování v hotelu Sun Garden Resort Resort ** se snídaní.

6. - 10./11. den NEGRIL

Pobyt v nejznámějším letovisku Jamajky v Negrilu na východním pobřeží v hotelu Sun Garden Resort Resort ** se snídaní (za příplatek pobyt s programem All Inclusive v hotelu Merrils Beach Resort III ***). Volno na koupání, vodní sporty.

11./12. den ODLET DO PRAHY

Snídaně. Volno na koupání, opalování, vodní sporty či nákup posledních suvenýrů. Odpoledne transfer na letiště v Montego Bay a odlet do Prahy.

12./13. den PŘÍLET DO PRAHY


Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000